Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

kompletne nieporozumienie

Ewa Brodnicka musiała doznać prawdziwego szoku! Zaszła ogromna pomyłka, fani wypisywali do niej non-stop

2023-08-28 10:18

Ewa Brodnicka przez lata swojej kariery w boksie zawodowym oraz działalności w sieci doczekała się dość pokaźnej rzeszy wiernych fanów. Obecnie była mistrzyni świata w wadze superpiórkowej próbuje swoich sił we freak-fightach, ale jest też bardzo aktywna w sieci i mediach społecznościowych. Niedawno doszło do niezwykle zaskakującej pomyłki ze strony jej fanów i niespodziewanych wiadomości było tak dużo, że Brodnicka postanowiła wszystko wyjaśnić w specjalnym nagraniu.

Ewa Brodnicka od zawsze potrafiła wzbudzać kontrowersje. Często na ważeniach przed swoimi walkami pojawiała się w wyzywających wręcz strojach, które nieznacznie tylko zasłaniały jej wysportowane ciało. Brodnicka nie stroniła także od mediów społecznościowych i na swoim profilu na Instagramie także często udostępniała odważne zdjęcia, ku radości jej wiernych kibiców. Po latach postanowiła zrobić z tego biznes – założyła konto na portalu dla dorosłych OnlyFans, na którym sprzedaje swoje intymne zdjęcia. Brodnicka to wciąż też aktywny sportowiec i choć nie powiedziała oficjalnie „stop” w boksie zawodowym, to obecnie więcej czasu poświęcała na walki MMA na galach freak-fightowych – High League i FAME MMA. Niedawno „Kleo” spotkała jednak bardzo nietypowa sytuacja, która mogła ją bardzo mocno zaskoczyć.

Ogromna pomyłka fanów. Ewa Brodnicka musiała wszystko wyjaśniać

Ewa Brodnicka udostępniła na Instagramie materiały z zabawy urodzinowej swojej koleżanki. Fani jednak nie zrozumieli do końca o co chodzi i bardzo wielu z nich zaczęło składać życzenia właśnie Brodnickiej! Wiadomości najwyraźniej było tak dużo, że Ewa Brodnicka nie mogła zostawić tego bez komentarza, nie chcąc, aby fani pozostawali w błędzie.

 – Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, jesteście kochani, natomiast zaszła śmieszna i dziwna pomyłka, bo ja nie mam dzisiaj (27 sierpnia – przyp. red.) urodzin – zaczęła tłumaczyć Brodnicka w nagraniu na Instagramie – Wczoraj obchodziłam urodziny z moją przyjaciółką, która co prawda te urodziny ma dzisiaj, więc możecie składać życzenia jej, ja będę przekazywać, natomiast ja nie mam dzisiaj urodzin. Bardzo dziękuję wszystkim za przesłane wiadomości, ściskam was mocno. Moje urodziny są 7 czerwca – dodała na sam koniec „Kleo”.

Ewa Brodnicka prowokuje Martę Linkiewicz: Przyjadę autobusem i dam jej bilet na after-party
Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram Ewa Brodnicka
Najnowsze

Materiał sponsorowany