FAME MMA UK KARTA WALK. Walki na FAME MMA UK 14.12.2019 zawodnicy. Karta i kolejność walk FAME MMA UK

2019-12-14 16:04 MSo
FAME MMA UK RELACJA NA ŻYWO
Autor: Instagram FAME MMA UK RELACJA NA ŻYWO

Gala sportów walki FAME MMA UK KARTA WALK. KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA UK walki zawodnicy 14.12.2019. Już w tę sobotę odbędzie się pierwsza międzynarodowa gala organizacji FAME MMA! Wydarzenie starć celebrytów odbędzie się w Wielkiej Brytanii! Gala przygotowana jest pod brytyjskich odbiorców, a w klatce pojawią się przede wszystkim lokalni bohaterowie. W oktagonie pojawi się jednak Wojtek Gola, szef FAME MMA. Kto walczy na FAME MMA UK? Kolejność walk FAME MMA UK. Zawodnicy na gali FAME MMA UK. Kto walczy na gali w Newcastle 14.12.2019 FAME MMA UK?

FAME MMA UK KIEDY i GDZIE gala? DATA KARTA WALK FAME MMA UK KTO WALCZY

14. grudnia będzie przełomowym dniem dla polskiej organizacji freak-fightowej. FAME MMA przebojem przedarło się do świadomości fanów YouTuberów i influencerów, bijąc kolejne rekordy sprzedanych PPV i cały czas zaskakując wypełnianymi halami. Ostatnia gala odbyła się w Ergo Arenie w Gdańsku i dzięki walce "Mini Majka" z "Lordem Kruszwilem" pierwszy raz było o niej głośno w całej Europie. Organizatorzy odważnie zdecydowali się na organizację gali także w Wielkiej Brytanii. Show nie będzie skierowane do miejscowej Polonii, a angielskich kibiców. Mimo to, nie zabraknie jednego z polskich bohaterów FAME MMA. - Właśnie zrobiłem coś szalonego. Na konferencji nie pojawił się rywal "JMX-a" i postanowiłem, że przyjmę tę walkę. Tylko sęk w tym, że gość jest bardzo duży. Mierzy 195 cm i waży ponad 90 kg, więc będę mieć przej****e. Mam jednak trzy tygodnie i zrobię to dla was. Chyba będzie dobrze, nie? - zdradził swoim fanom na Instagramie Wojtek Gola, który na pierwszej konferencji prasowej wyzwał do walki Joela "JMX-a" Morrisa.

Na gali miał pojawić się także mistrz organizacji, Dawid Malczyński, który w ostatniej chwili wskoczył do walki wieczoru. We wtorkowy wieczór poinformował jednak, że jego rywal, mimo zaakceptowania pojedynku, zdecydował się z niego wycofać! FAME MMA UK przeprosiło fanów za zaistniałą sytuację. - Aktualnie pracujemy nad tym, by znaleźć inną walkę wieczoru i ogłosić ją tak szybko, jak jest to możliwe - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. Malczyński ogłosił za to na swoim kanale na YouTube, że wyjdzie do ringu z... Adrianem Polakiem, choć obaj zawodnicy nie przygotowywali się do żadnego pojedynku. 

Na gali nie zabraknie także pojedynku kobiet. Ashley Marie zmierzy się w jednej z walk z Georgią Harrison. Pierwsza z nich jest znana fanom z kanału na YouTube, który śledzi blisko 600 tysięcy użytkowników. Jej przeciwniczka występowała natomiast w Love Island. Na gali pojawią się także m.in. Sam Gowland i Marty McKenna, którzy występowali w reality-show Geordie Shore czy Daniel O'Reilly - stand-uper i celebryta, który pojawił się w BigBrotherze.

FAME MMA UK 14.12.2019 KARTA WALK. Kto walczy na FAME MMA?

  • Walka wieczoru: Sam Gowland – Marty McKenna
  • Co-main event: Joel “JMX” Morris – Wojtek Gola
  • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
  • Ashley Marie – Georgia Harrison
  • Ally Law – Joseph Hendo
  • Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly – Michael “Harvey” Jr
  • Mike Fox – Andrew Henderson
  • Casey Barker – Callum Markie
Najnowsze