Tomasz Narkun

i

Autor: East News Tomasz Narkun

KSW 75

Frankenstein wejdzie do klatki KSW. Narkun chce skończyć przed czasem byłego zawodnika UFC

2022-10-13 13:41

Tomasz Narkun wraca do klatki KSW po dziewięciomiesięcznej przerwie. Były mistrz organizacji stracił pas w wadze półciężkiej w styczniu tego roku. Teraz chce obrać kurs na kolejną walkę o mistrzostwo. Pierwszy na drodze to Henrique da Silva, czyli "Frankensteina", który w przeszłości bił się dla organizacji UFC.

Tomasz Narkun (32 l., 18-5) wraca do klatki po utracie mistrzowskiego pasa KSW. Na KSW 75 były najdłużej panujący czempion w historii organizacji zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC, Henrique da Silvą (33 l., 18-8). "Żyrafa" nie ukrywa, że ma w planach skończyć walkę z brazylijskim "Frankensteinem" przed czasem.Narkun był mistrzem organizacji KSW od października 2015 roku do stycznia tego roku. W klatce największej polskiej federacji dokonywał rzeczy dla wielu niewyobrażalnych, dwukrotnie pokonując Mameda Chalidowa. Po porażce z Ibragimem Czużygajewem, chce teraz obrać mistrzowski kurs.

Tomasz Narkun wraca do klatki. Ma jeden plan!

- Plan jest zawsze ten sam - znokautować albo poddać przeciwnika. Muszę wygrywać, a reszta sama przyjdzie. Da Silva, moje pięści wylądują na twojej twarzy - zapowiada wracający do klatki Narkun. Wyzwanie nie jest małe. Henrique da Silva to weteran organizacji UFC, w której stoczył sześć pojedynków. Czy "Frankenstein" zniszczy plany Narkuna? Szesnaście kończył rywali przez nokaut lub techniczny nokaut, z czego aż dziesięciokrotnie w pierwszej rundzie! W klatce będzie się działo.

Kiedy gala KSW 75?

Gala KSW 75 w Nowym Sączu zaplanowana jest na 14 października. W walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Damianem Stasiakiem. Transmisja tylko na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relacja na żywo z gali KSW 75 na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Mistrz KSW Sebastian Przybysz przed XTB KSW 77. Odważna zapowiedź przed trylogią!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze