GROMDA PPV. TRANSMISJA z gali GROMDA STREAM ONLINE LIVE. PPV ile kosztuje? PPV GROMDA GDZIE kupić? GROMDA PPV GDZIE OGLĄDAĆ

2020-06-06 6:23 DaO
GROMDA
Autor: Instagram/gromda.tv

GROMDA PPV. TRANSMISJA z gali GROMDA STREAM ONLINE. Gdzie oglądać galę GROMDA 6.06.2020? Ile kosztuje PPV GROMDA? PPV GDZIE kupić? Po wielu tygodniach posuchy w sportach walki, teraz co weekend jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia. Kolejne takie czeka nas w sobotni wieczór. Wówczas swój debiut będzie miała federacja GROMDA. Na gali zobaczymy dziesięć emocjonujących pojedynków na gołe pięści, w tym siedem starć turniejowych. GROMDA PPV ile kosztuje GDZIE kupić? GROMDA STREAM ONLINE.

GROMDA PPV gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV GROMDA

Jeszcze do niedawna mało kto wyobrażał sobie organizowanie gal z walkami na gołe pięści na szeroką skalę. Okazało się, że i taka rywalizacja ma wielu kibiców, dlatego kolejne federacje debiutują na polskich scenach. To samo będzie miało miejsce w sobotni wieczór. Po raz pierwszy zobaczymy galę organizowaną przed federację GROMDA, za którą stoją Mateusz Borek i Mariusz Grabowski. Osoby, które zdecydują się na wykupienie transmisji PPV zobaczą dziesięć walk, w tym siedem turniejowych. Najlepsi zmierzą się w finale. Walki będą trwały cztery rundy po cztery minuty. Jeśli wówczas nie poznamy zwycięzcy, w piątej rundzie o rozstrzygnięciu zadecyduje jedynie nokaut, albo decyzja sędziego. Organizatorzy dla najlepszego z zawodników przewidzieli nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

GROMDA: Wyniki gali

GROMDA TRANSMISJA PPV. GDZIE kupić PPV GROMDA?

Gala GROMDA odbędzie się w sobotę 6 czerwca. TRANSMISJA z gali GROMDA dostępna będzie jedynie w systemie PPV. Usługę można wykupić na stronie gromda.pl, albo po KLIKNIĘCIU W TEN LINK. Cena transmisji wynosi 19,99 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z gali GROMDA NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze