Robert Karaś

i

Autor: FAME / materiały prasowe Robert Karaś

mocne zdjęcie

Gwiazda FAME MMA zalana krwią! W sieci pojawiły się zdjęcia. Fatalne rozcięcie na głowie Roberta Karasia

2023-07-17 19:58

Robert Karaś całkiem niedawno ukończył mordercze wyzwanie, a już trenuje i to bardzo ostro do kolejnych wyzwań. Triatlonista, który pobił rekord świata w 10-krotnym Ironmanie jest także zawodnikiem FAME MMA i niewykluczone, że ćwiczy do kolejnej walki. Sugerują to ostatnie materiały na Instagramie i okazuje się, że jeden z treningów zakończył się wręcz krwawo!

Robert Karaś już wcześniej zyskał sporą popularność dzięki swoim startom w niezwykle wymagających zawodach, w tym 10-krotnym Ironmanie, w którym próbował pobić rekord świata. Przed rokiem w Szwajcarii mu się to nie udało, ale już w tym, w Brazylii, zdołał wygrać zawody i pobić rekord świata o ponad 18 godzin. Ale Karaś dał się poznać także fanom mieszanych sportów walki, a w zasadzie freak-fightów, gdy udanie zadebiutował w FAME MMA. Niewykluczone, że po pobiciu rekordu świata w 10-krotnym Ironmanie teraz przyszedł czas na kolejną walkę w klatce.

Robert Karaś udostępnił krwawe zdjęcie z treningu

Triathlonista swój debiut zaliczył na gali FAME 17. Stanął do walki w formule K-1 w małych rękawicach przeciwko Filipowi „Filipkowi” Marcinkowi. Karaś, mimo pewnych problemów zdrowotnych, wygrał ze swoim rywalem przez jednogłośną decyzję sędziów i z pewnością mógł myśleć o kolejnych starciach.

Niewykluczone, że niedługo znów zobaczymy go w klatce. Partner Agnieszki Włodarczyk udostępnił zdjęcie, na której widać, że ma założoną szczękę chroniącą zęby, używaną właśnie w sportach walki. Na czole miał natomiast wyraźne rozcięcie, z którego leciała krew. W kolejnej relacji udostępnił zdjęcie z paroma osobami związanymi z MMA i kickboxingiem.

Robert Karaś

i

Autor: Instagram Robert Karaś
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze