Jan Błachowicz ZAROBKI w UFC: Wiemy, ile Błachowicz zarobił za walkę z Teixeirą! To prawdziwa FORTUNA!

2021-10-30 17:14

Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Gloverem Teixeirą? Jan Błachowicz ZAROBKI w UFC PREMIE: Ile zarobił Błachowicz za walkę Teixeirą? Jan Błachowicz na gali UFC 267 w Abu Zabi bronić będzie pasa mistrza UFC w wadze ciężkiej. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. Błachowicz powalczy w walce wieczoru, a jako mistrz UFC zgarnie za ten pojedynek ogromne pieniądze. Ile Błachowicz zarobił za walkę z Teixeirą na gali UFC 267? Oficjalnej listy zarobków nie podano, ale branżowe portale podają, ile zarobił Błachowicz. Premia z Błachowicza za walkę z Teixeirą robi ogromne wrażenie. Poniżej szczegóły.

Jan Błachowicz ZAROBKI w UFC: Ile zarobił Błachowicz za walkę z Teixeirą

Jan Błachowicz zarabia w UFC ogromne pieniądze. Jako mistrz i wielka gwiazda amerykańskiej federacji za kolejne walki dostaje fortunę. Ile Błachowicz zarobił za walkę z Teixeirą? Oficjalnej listy zarobków nie podano, ale zdaniem portalu sportszion.com Błachowicz dostanie za ten pojedynek 750 tysięcy dolarów a to tylko podstawowa premia gwarantowana. Do tej wypłaty mogą dojść dodatkowe pieniądze za zwycięstwo, premia za występ wieczoru, wpływy od sponsorów a do tego pieniądze z pay-per-view (Błachowicz ma zagwarantowany procent z wpływów). Zdaniem portalu Glover Teixeira zarobi sporo mniej, ale też dużo. Gwarantowana premia dla Brazylijczyka to 500 tysięcy dolarów.

Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Gloverem Teixeirą

Jan Błachowicz jako mistrz UFC już za poprzednią walkę zarobił ogromne pieniądze. Polak walczył wtedy z Israelem Adesanyą. Zdaniem branżowych mediów Błachowicz już za samo pojawienie się w klatce dostał wtedy 430 tys. dolarów. Do tego doszły wpływy z pay-per-view oraz bonusy za zwycięstwo i od sponsorów. W sumie „Cieszyński Książę” mógł zgarnąć nawet ok. 700-800 tys. dolarów, czyli ponad 3 mln zł. Za walkę z Gloverem Teixeirą Polak może zarobić nawet dwa razy więcej. Jan Błachowicz walczy na galach UFC od 2014 roku. Zaczynał od wypłat na poziomie 30–35 tys. dolarów. Najwięcej przed pojedynkiem z Adesanyą zarobił za ostatnią walkę z Dominickiem Reyesem, po której został mistrzem – blisko 300 tys. dolarów (1,1 mln zł).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze