Co za zdjęcie!

Marta Linkiewicz włożyła obcisłe bikini i odchyliła krągłe pośladki. Prawdziwa torpeda, mamy gorące zdjęcie

2023-02-03 12:23

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów! Kontrowersyjna gwiazda, znana z występów w FAME MMA, udała się na wyjazd zagraniczny na Mauritius i zrobiła sobie tam tak gorące zdjęcie, że aż cięzko przejść obok niego obojętnie. Ta fotografia rozgrzeje każdego fana sportów walki.

Marta Linkiewicz postanowiła zadziwić swoich fanów. Gwiazda Fame MMA, która znana jest ze swoich dość kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi opuściła właśnie Polskę i udała się na wypoczynek na Mauritius. W trakcie pobytu na wyspiarskim państwie, wojowniczka federacji freak-fightów zdecydowała się na pokazanie wyjątkowo odważnego zdjęcia, które rozgrzeje niejednego jej miłośnika. Obok takiej fotografii ciężko przejść obojętnie.

Marta Linkiewicz pokazuje wyjątkowo gorące zdjęcie. Wypięła pośladki w obcisłym bikini

Nie da się ukryć, że cała medialna kariera Linkiewicz obfituje w kontrowersje. Kilka lat temu gwiazda opowiadała o stosunku seksualnym z grupą muzyczną i to był pierwszy czynnik, który przysporzył jej ogólnopolską popularność. Potem zaczęła pojawiać się w FAME MMA i stała się jedną z większych gwiazd federacji, która uwielbia pokazywać swoje gorące zdjęcia na mediach społecznościowych. Już nie raz widzieliśmy półnagie zdjęcie gwiazdy, jednak tym razem poszła ona o krok dalej i wypięła pośladki, będąc odzianą w wyjątkowo obcisłe bikini. Aby zobaczyć inne, ponętne fotografie Marty Linkiewicz, przejdź do galerii zawartych w tekście.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Najnowsze