Marzy o powtórzeniu sukcesów Jędrzejczyk i Błachowicza! Skibiński wygra na EFM SHOW i trafi do UFC? [WIDEO]

2021-04-08 13:37 Mateusz Sobiecki
Daniel Skibiński
Autor: Instagram / Daniel Skibiński Daniel Skibiński

Daniel Skibiński (30 l., 16-5) nie ukrywa, jaki jest jego sportowy cel! Popularny „Skiba” mierzy w szczyt sportów walki, czyli organizację UFC. Kolejny krok chce postawić na EFM SHOW, które odbędzie się już dziś w Łodzi. Wcześniej wziął udział w nietypowym programie federacji. Musiał zjeść… balut, czyli jajko z pisklakiem w środku!

- Starałem się nie smakować i nie wąchać tego tylko to połknąć. Jeśli w niektórych krajach jest to uznawane za rarytas, czemu miałbym tego nie spróbować? - mówi w rozmowie z „Super Expressem” Skibiński. - Wszystko, co mieliśmy robić mieściło się w ramach naszych ograniczeń – dodaje.

Na gali EFM SHOW zmierzy się z Johnem Michaelem Sheilem. Irlandczyk jest sparingpartnerem legendarnego Conora McGregora. Dla polskiego zawodnika to kolejny krok w kierunku pojedynków w organizacji UFC. - Nie ukrywam, że to jest mój główny cel. Ten rok poświęcam jeszcze na starania dostania się tam. Potrzebuję jak najwięcej wygranych walk – nie ukrywa Skibiński, który wygrał dziesięć ostatnich walk!

Każdy następny triumf przybliży go do spełnienia największego marzenia, co do tej pory w Polsce udało się tylko Janowi Błachowiczowi i Joannie Jędrzejczyk. - To mistrzostwo UFC – mówi otwarcie. Czy dziś wykona kolejny krok w tym kierunku? Gala EFM SHOW tylko w systemie PPV na EFMSHOW.tv!

Cała rozmowa z Danielem Skibińskim do obejrzenia na kanale YouTube KOLOSEUM SE!

Najnowsze