Mateusz Gamrot - Beneil Dariush RELACJA NA ŻYWO. UFC 280 Gamrot - Dariush WYNIK LIVE ONLINE walka Gamrota na UFC 280 dzisiaj 22.10 na żywo w Internecie

i

Autor: Instagram/Mateusz Gamrot Mateusz Gamrot - Beneil Dariush RELACJA NA ŻYWO. UFC 280 Gamrot - Dariush WYNIK LIVE ONLINE walka Gamrota na UFC 280 dzisiaj 22.10 na żywo w Internecie

Gorzka pigułka

Mateusz Gamrot zatrzymany! Dariush pokonał go po efektownej walce, bolesna porażka na UFC 280

2022-10-22 21:16

Niestety, dobra seria Mateusza Gamrota zatrzymała się na UFC 280. Weteran największej federacji MMA na świecie, Beneil Dariush, zaimponował formą w Abu Zabi i wygrał z Polakiem jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym szósty zawodnik rankingu potwierdził, że należy mu się miejsce przed "Gamerem" i powstrzymał marsz byłego mistrza KSW w kierunku walki o pas UFC. Poniżej znajdziesz zapis naszej relacji na żywo z walki Gamrot - Dariush.

UFC 280 WYNIKI głównej karty:

  • Charles Oliveira - Islam Makhachev - o pas mistrzowski w wadze lekkiej - Makhachev wygrał przez poddanie w II rundzie
  • Aljamain Sterling - TJ Dillashaw – o pas mistrzowski w wadze koguciej - Sterling wygrał przez TKO w II rundzie
  • Petr Yan - Sean O’Malley - O'Malley wygrał niejednogłośną decyzją sędziów
  • Beneil Dariush (21-4-1) - Mateusz Gamrot (21-1) - Dariush wygrał jednogłośną decyzją sędziów
  • Katlyn Chookagian - Manon Fiorot - Fiorot wygrała jednogłośną decyzją sędziów
Na żywo

Mateusz Gamrot - Beneil Dariush

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

To koniec naszej relacji z UFC 280. Mateusz Gamrot niestety przegrał po wyrównanej walce z Beneilem Dariushem i znacząco spowolnił marsz w stronę mistrzowskiej walki. Nowym mistrzem wagi lekkiej został Islam Makhachev. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w portalu sport.se.pl!

Islam Makhachev w kapitalnym stylu poddał Charlesa Oliveirę w II rundzie. Najpierw trafił go potężnym ciosem, a następnie udusił go na macie. Przyjaciel Khabiba nowym mistrzem UFC w kategorii lekkiej!

Aljamain Sterling wygrał przez TKO w II rundzie z wyraźnie kontuzjowanym TJ'em Dillashawem i zachował pas w wadze koguciej.

Sean O'Malley wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Petrem Yanem po fenomenalnej walce. 

Dariush dedykuje to zwycięstwo Irańczykom walczącym o wolność.

30-27, 30-27, 29-28 dla jednogłośnego zwycięzcy - Beneila Dariusha.

Wszystko w rękach sędziów...

Eksperci nie są zbyt przychylni dla Gamrota... 

KONIEC WALKI! Atak kolanem Gamrota i automatyczny ruch po obalenie, który w końcu zakończył się powodzeniem! Polak sprowadził rywala do parteru, jednak na 30 s do końca zawodnicy wrócili do stójki i tam brakowało już konkretów. Niesamowicie równa walka.

Gamrot mocno trafiony aż poleciał na ziemię, ale automatycznie ruszył po nogi i przetrwał trudny moment! Zrobiło się nerwowo! Minuta do końca.

Polak próbował high kicków, ale przeszywał nimi powietrze. "Gamer" wywierał presję na rywalu w stójce, jednak brakowało konkretów, a ten czekał na kontrę. Kolejna próba obalenia pod siatką, ale Dariush ponownie zaimponował siłą w defensywie. Gamrot przez chwilę walczył z nim pod siatką, jednak ostatecznie Amerykanin rozerwał ten uchwyt. Dariush obronił aż 13 z 16 obaleń! 2 min do końca.

Piorunujący początek! Gamrot próbował skrętówki, ale Dariush się obronił i przez chwilę obijał Polaka z góry, jednak walka wróciła już do stójki. Amerykanin wyprowadził dwa low kicki. 4 min do końca.

III runda

Czas na ostatnią rundę! Wielu kibiców ocenia tę walkę na 19-19.

Koniec II rundy! Gamrot często nurkuje po nogi rywala, ale ten kapitalnie się broni. Trafił też Polaka mocnym lewym i poprawił low kickiem. Bardzo wyrównana runda, w której w przeciwieństwie do pierwszego starcia dominowała stójka. Gamrot trafił w końcówce rywala mocnym ciosem i poprawił kolanem. Po chwili Dariush obijał go pod siatką, ale Polak sprowadził go do parteru i zaznaczył przewagę! Kapitalna końcówka "Gamera"!

Eksperci typujący UFC 280 w internecie przyznali pierwszą rundę Polakowi. Gamrot mocno walczy o parterową dominację, ale Dariush świetnie się broni. Dużo więcej stójki w drugiej rundzie, obaj zawodnicy trafili się kilka razy mocnymi ciosami. Amerykanin obronił firmowe sprowadzenie "Gamera" za kostkę i po chwili trafił mocnym ciosem byłego mistrza KSW. 2,5 min do końca.

II runda

Narożnik Dariusha jest przekonany o jego zwycięstwie w I rundzie.

Koniec I rundy! "Gamer" obronił się przed dźwignią na nogę i przejął plecy rywala pod siatką. 2 min do końca i znowu walka w stójce. Dariush imponuje siłą, znakomicie obronił się przed obaleniem Polaka! Kontrolował go przez minutę i szukał kimury, jednak Gamrot wiedział, jak się zachować. Ostatnia minuta upłynęła w stójce, ale bez szczególnych konkretów.

Gamrot wyłapał kopnięcie Dariusha i zajął pozycję na górze w parterze. Dariush pracuje jednak nad poddaniem z dołu!

Gamrot od razu po gongu ruszył po obalenie, ale Dariush się obronił. Amerykanin trafił Polaka kolanem i zdobył inicjatywę w parterze. Gamrot pięknie powalczył w tej płaszczyźnie. Co za kocioł na ziemi! Niesamowite kombinacje w parterze w pierwszej minucie walki, ale pojedynek wrócił do stójki.

I runda

RUSZYLI!

Dariush również jest już w klatce. Bruce Buffer zapowiada hitową walkę!

Gamrot jest już w klatce! "Ja jestem mistrzem!" krzyknął kilka razy w drodze do oktagonu

- Podpisałem kontrakt z UFC, bo chcę być najlepszy na świecie - zapewnia Gamrot w zapowiedzi walki z Dariushem!

Pojedynek kobiet nie porwał kibiców, ale oczekiwania przed walką Gamrota są dużo większe! 

Fiorot wygrała z Chookagian jednogłośną decyzją sędziów. Czas na walkę Gamrot - Dariush!

Fiorot i Chookagian rozpoczęły właśnie ostatnią rundę. Coraz bliżej walki Gamrota!

Kibice także szykują się już na walkę Gamrota. 

Fiorot i Chookagian są już w klatce! Po tej walce do oktagonu wejdą Gamrot i Dariush.

Rozpoczyna się karta główna UFC 280! Już niedługo walka kobiet, która otworzy show w Abu Zabi.

Witamy w relacji na żywo z walki Mateusz Gamrot - Beneil Dariush na UFC 280! Ta gala zapowiada się spektakularnie, a polscy fani liczą przede wszystkim na kolejne zwycięstwo "Gamera". Początek jego starcia na karcie głównej ok. godziny 20:30!

Gala UFC 280 w Abu Zabi zapowiada się wybornie. Głównym jej punktem będzie pojedynek o mistrzostwo kategorii lekkiej pomiędzy Charlesem Oliveirą a Islamem Makhachevem. Niewykluczone, że świeżo upieczony mistrz już w następnym starciu spotka się ze zwycięzcą walki Mateusz Gamrot - Beneil Dariush. Polak krok po kroku przebija się w rankingu UFC, a w sobotę stanie przed największym dotychczasowym wyzwaniem. W oktagonie jego rywalem będzie szósty zawodnik w rankingu wagi lekkiej i niezwykle doświadczony weteran UFC. Polak jest obecnie sklasyfikowany na dziewiątej pozycji i zwycięstwo z Dariushem z pewnością pozwoliłoby mu na znaczący awans. W kuluarach mówi się już, że jest naprawdę blisko walki "Gamera" z Makhachevem, do czego zachęca m.in. legendarny Khabib Nurmagomedov. Jednak by do tego doszło, obaj ci zawodnicy muszą wygrać na UFC 280. A ich rywale z pewnością nie sprzedadzą tanio skóry! Walka Gamrot - Dariush rozpocznie się ok. 20:30.

Sonda
UFC 280: Kto wygra walkę Gamrot - Dariush?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze