McGregor - Poirier STREAM ONLINE. Walka McGregor - Poirier GDZIE OBEJRZEĆ w INTERNECIE. McGregor - Poirier w INTERNECIE LIVE ONLINE

2021-01-23 19:24 dko
Conor McGregor
Autor: East News Conor McGregor

McGregor - Poirier STREAM ONLINE. Walka McGregor - Poirier GDZIE OBEJRZEĆ w INTERNECIE. McGregor - Poirier w INTERNECIE LIVE ONLINE. Conor McGregor po raz kolejny nie wytrzymał długiej rozłąki z amerykańskim UFC i mimo zapowiedzi, że to już koniec, ponownie zobaczymy go w klatce najważniejszej organizacji MMA na świecie. Po niemal równo roku McGregor znów powinien dać wielkie widowisko. Jego rywalem będzie Dustin Poirier. McGregor - Poirier STREAM ONLINE. Walka McGregor - Poirier GDZIE OBEJRZEĆ w INTERNECIE?

McGregor - Poirier STREAM ONLINE. Walka McGregor - Poirier GDZIE obejrzeć LIVE ONLINE

Mieszane sztuki walki są przepełnione oryginalnymi postaciami, które zapadają w pamięci kibiców na lata. Nikt jednak nie może równać się z Conorem McGregorem. Reprezentant Irlandii od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych sportowców na świecie, a zawdzięcza to nie tylko swoimi wspaniałymi występami, ale również oryginalnymi zachowaniami, które nie zawsze miały wiele wspólnego z szeroko pojętym "dobrym wychowaniem". Nie brakowało pyskówek, rzucania przekleństwami, a nawet rękoczynów na ceremonii ważenia. To jeden z powodów, dla których wielu kibiców MMA czekało na powrót niezwykłego Irlandczyka. Już kilka tygodni temu stało się jasne, że McGregor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w UFC, mimo wcześniejszych zapowiedzi. Włodarze organizacji ogłosili, że dojdzie do długo wyczekiwanego starcia. McGregor powtórnie skrzyżuje bowiem rękawice z Dustinem Poirierem. Ich pierwsze starcie budziło ogromne emocje i nie inaczej jest z rewanżem.

McGregor - Poirier w INTERNECIE NA ŻYWO. TRANSMISJA z walki McGregor - Poirier LIVE ONLINE

Przed niespełna sześcioma latami McGregor bardzo szybko rozprawił się z Amerykaninem. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie, kiedy to potwornym ciosem Irlandczyk posłał rywala na deski. Poirier za wszelką cenę będzie chciał uniknąć podobnego scenariusza podczas najbliższej walki. - Jeśli walka zakończy się szybko to na korzyć Conora, ale w trzeciej lub czwartej rundzie myślę, że Dustin może pokonać tego gościa - uważa inny wielki zawodnik, Khabib Nurmagomiedow.

Walka Conor McGregor - Dustin Poirier odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. McGregor - Poirier STREAM ONLINE będzie dostępny w płatnej aplikacji Ipla. Żaden darmowy i legalny stream nie będzie dostępny. McGregor i Poirier w klatce powinni się pojawić nie wcześniej niż o godzinie 6:00. Relacja z walki McGregor - Poirier NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze