Nagła zmiana w karcie walk FEN 36! Rębecki ma nowego rywala

2021-10-14 17:46
FEN 36: Nowy rywal Mateusza Rębeckiego
Autor: FEN / Materiały prasowe FEN 36: Nowy rywal Mateusza Rębeckiego

Zmiany na karcie walk najbliższej gali organizacji Fight Exclusive Night. Podczas FEN 36, które już w sobotę w Szczecinie, mistrz Mateusz Rębecki ma nowego przeciwnika. Jego rywalem będzie Felipe Maia (10-5, 2 KO, 8 SUB). Z innymi zawodnikami niż zakładano zmierzą się także Łukasz Klinger i Patryk Buczkowski.

Felipe Maia (10-5, 2 KO, 8 SUB) nowym przeciwnikiem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) na gali FEN 36 w Szczecinie. Maia ma 32 lata i podchodzi z Rio de Janeiro. Swój 16. pojedynek miał stoczyć 23 października w Hiszpanii, ale zdecydował się zawalczyć pod szyldem FEN. Spośród 10 zawodowych walk wszystkie wygrał przed czasem ośmiokrotnie poddając swoich przeciwników. Podczas ostatniego starcia wygrał gilotyną już w premierowej odsłonie z Jose Sanchezem. Wcześniej zadusił techniką “mataleo” Matousa Kohouta i Romana Stakhuva. Maia 16 października zadebiutuje w FEN.

FEN 36: Wojciech Janusz wypada z karty walk przez kontuzję

Kamil Wojciechowski (3-0, 2 KO, 1 SUB) nowym rywalem Łukasza Klingera (9-5, 4 KO, 4 SUB). Wojciech Janusz doznał kontuzji. Wojciechowski na zawodowstwie przebywa od 2016 roku i w tym czasie stoczył 3 zawodowe pojedynki. Ostatni miał miejsce podczas Seaside BattleS Dziwnów, kiedy wygrał przez TKO w 2. rundzie z Michałem Gutowskim. Wcześniej, przed ponad trzyletnią przerwą, rozprawił się również przez techniczny nokaut z Ruslanem Chapko. Pojedynek w Szczecinie będzie jego piewszym pod szyldem FEN.

Piotr Terlecki zastąpi Igora Brzozowskiego w walce z Patrykiem Buczkowskim. Limit tej walki to 74 kilogramy, a pojedynek odbędzie się na zasadach semi-pro. Terlecki ma 19 lat i trenuje w klubie Hulk Team Police. To mistrz Polski juniorów z 2020 roku oraz medalista mistrzostw kraju w młodszych kategoriach wagowych.

Sonda
Będziesz oglądał galę FEN 36?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze