Niespodziewane sceny podczas wywiadu z Mirosławem Oknińskim. Nagle wyciągnął broń i wycelował w kamerę!

Niewiele jest w polskim sporcie tak charyzmatycznych i barwnych postaci jak trener Mirek Okniński. To właśnie on był gościem kolejnego odcinka vloga Andrzeja Kostyry. Nagle po pytaniu o to, czy trener nosi przy sobie spluwę… wyciągnął broń i wycelował ją w kamerę. Tego dosłownie nikt się nie spodziewał. Momentalnie zrobiło się gorąco!

Nigdy nie wiadomo, czego się po nim spodziewać. Mirosław Okniński to najbarwniejszy kwiat polskich sportów walki. Trener MMA zszokował wszystkich podczas wizyty w programie Andrzeja Kostyry „Kostyra SE”. W specjalnym wywiadzie udzielonym legendzie polskiego dziennikarstwa nie zabrakło wielu ciekawych tematów. Wśród nich był pojedynek Artura Szpilki z podopiecznym trenera Mirka Denisem „Bad Boyem” Załęckim czy dostępu do broni. Okniński zaskoczył wszystkich, gdy nagle… wyciągnął spluwę podczas rozmowy.

Mariusz Pudzianowski wściekły! Sfingowali jego śmierć, padły ostre słowa!

Okniński wyciągnął broń podczas wywiadu. Fani w szoku

- Pukawkę Pan nosi przy sobie? - zapytał Andrzej Kostyra.

- Słuchajcie, zaraz Wam pokażę. Będzie się działo! Wyjmuję tutaj pukawkę i jedziemy. Ogień! - wykrzyczał trener Mirek Okniński.

Kibiców uspokajamy! Nie doszło do żadnej niebezpiecznej sytuacji. Mirosław Okniński nie przyniósł naładowanego pistoletu. - Oczywiście nie jest naładowany. Nie jest. Ale słuchajcie – zawsze można go naładować! Tylko do programu nie włożyłem magazynka, ale zawsze jestem przygotowany. ŁAAA – dodał trener Okniński, pokazując, że rzeczywiście ma przy sobie naboje.

Sonda
Czy w Polsce powinien być bardziej swobodny dostęp do broni?

Cała rozmowa Andrzeja Kostyry z trenerem Mirkiem Oknińskim na kanale KOstyra SE i Sport.se.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze