Norman Parke

i

Autor: Super Express Norman Parke

FAME MMA 15

Norman Parke miał się bić z Sariusem na FAME MMA 15! Znamy powody, czemu tak się nie stało

2022-07-21 12:21

Wielkimi krokami zbliża się piętnasta gala FAME MMA. Kibice doczekali się występu rapera Sariusa. Okazuje się jednak, że do wcześniej zaplanowanej walki ostatecznie nie dojdzie. Jego rywalem miał być Norman Parke. Wiemy, czemu nie doszło do tego pojedynku. Ostatecznie z Sariusem zmierzy się Marcin "Polish Zombie" Wrzosek.

Wielu kibiców było niemiło zaskoczonych, że Norman Parke zdecydował się zrezygnować z kolejnych startów dla polskich freak-fightowych organizacji. Irlandczyk miał bić się po PRIME Show MMA 2 także na kolejnej gali FAME MMA w sierpniu. Ale ostatecznie do jego pojedynku nie dojdzie. Raper Sarius poznał nowego rywala - jego przeciwnikiem będzie Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, były zawodnik organizacji KSW, który był także w programie The Ultimate Fighter.

FAME MMA 15: Norman Parke nie chciał walki z Sariusem

Norman Parke ogłosił, że nie będzie już walczył dla freak-fightowych organizacji. Kibice przyjmują to jednak ze sporym dystansem. Podobnych zapowiedzi było już naprawdę wiele - także o końcu kariery.

Zakulisowa afera na konferencji FAME MMA 15! Szeliga ostro starł się z Franiem [WIDEO]

- To nie jest wielka tajemnica, że miał się bić z Sariusem. Raper przygotowywał się trzy miesiące do Normana. Zgodził się na zmianę rywala. Parke znów zachował się w sposób nieetyczny. Nie przyjechał na sesję zdjęciową, do jednego z właścicieli FAME MMA wysłał wiadomość, w której zażądał podwójnej presji i ominięcia mnie. Zrobił to za moimi plecami - mówi były już menedżer zawodnika Marcin Prymek w rozmowie z "Super Expressem".

Oglądaj całą rozmowę z Marcinem Prymkiem na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Kiedy jest gala FAME MMA 15?

Gala FAME MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia w Łodzi. W walce wieczoru Aniela "Lil Masti" Bogusz zawalczy z Martą Linkiewicz. Kibice zobaczą też rewanż Dubiel - Błoński czy dwie walki Arkadiusza Tańculi z ojcem i synem Murańskim.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze