Amadeusz Ferrari wyprowadzany przez ochronę podczas F2F

i

Autor: Twitter/ FAME MMA screen Amadeusz Ferrari wyprowadzany przez ochronę podczas F2F

gęsta atmosfera

Ochroniarze nie mogli poradzić sobie z Amadeuszem Ferrarim! To mogło się skończyć tragicznie WIDEO

2023-08-03 7:15

Mogłoby się wydawać, że Amadeusz "Ferrari" Roślik przyzwyczaił już fanów freak-fightu do tego, że gdzie się pojawia, tam zaczynają się "dymy". Kiedy FAME MMA ogłosiło, że to właśnie Ferrari będzie nowym rywalem Arkadiusza Tańculi na FAME 19, Roślik znów mógł zaskoczyć wiele osób. Jego ewidentna nienawiść do Arkadiusza Tańculi dała o sobie znać podczas próby zrobienia Face 2 Face, która zakończyła się interwencją ochroniarzy.

Początkowo w walce wieczoru gali FAME 19 mieli zmierzyć się Arkadiusz Tańcula oraz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, jednak krótko po ogłoszeniu całej karty walk nadchodzącego wydarzenia, pięściarz postanowił wycofać się z walki. Freak-fightowa organizacja szybko znalazła jednak zastępstwo za "Diablo" i podczas programu FACE Cage ogłosiła, że na pojedynek z Tańculą zgodził się Amadeusz Ferrari, który nie darzy sympatią swojego kolejnego rywala. Bardzo dobrze było to widać podczas programu, a jeszcze lepiej przy próbie zrobienia Face 2 Face. 

Amadeusz Ferrari wyprowadzany przez ochroniarzy! Ogromna zadyma po ogłoszeniu walki z Tańculą

Roślik nie ukrywał, że czuje do Tańculi ogromną nienawiść, co tylko podgrzewało atmosferę w studiu podczas dyskusji. Kulminacja nastąpiła, kiedy próbowano przeprowadzić Face 2 Face bohaterów walki wieczoru FAME 19. Ferrari niespodziewanie wyprowadził dwa ciosy w kierunku niczego nie spodziewającego się Arkadiusza Tańculi, co mogło zakończyć się bardzo źle.

Ochroniarze nie mogli poradzić sobie z Amadeuszem Ferrarim! To mogło się skończyć tragicznie WIDEO

Pięści Ferrariego z dużą mocą przeszyły jednak tylko powietrze i ochroniarze będący w pobliżu zdążyli doskoczyć do obu zawodników. To jednak nie był koniec, bo oprócz wyzwisk słownych płynących z obu stron, ochrona musiała nieźle się napocić z szalejącym Roślikiem, który cały czas się wyrywał. Ostatecznie służby porządkowe zdecydowały się odseparować bohaterów walki wieczoru i wyprowadzili Roślika na bezpieczną odległość. 

Sonda
Kto wygra walkę Tańcula - Ferrari?
Najnowsze