Słynna zapaśniczka popełniła samobójstwo! Wcześniej wystąpiła w akcji przeciwko samobójstwom

2020-07-13 12:49 MSo
Ashley Massaro
Autor: Instagram / Ashley Massaro Ashley Massaro

Ta wiadomość gruchnęła na fanów wrestlingu kompletnie niespodziewanie! Ashley Massaro zmarła w maju 2019 roku. Była zapaśniczka popełniła samobójstwo. Teraz, po ponad roku od tragicznej śmierci, okazało się, że niedużo wcześniej Amerykanka brała udział w filmie promującym kampanię przeciwko samobójstwom. Rodzina właśnie wydała zgodę, by materiał został opublikowany.

Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w maju 2019 roku. Nagle w mediach pojawiła się informacja o śmierci byłej gwiazdy wrestlingu, Ashley Massaro. Tragiczne wieści zostały jeszcze spotęgowane, gdy okazało się, że zapaśniczka znana z WWE i modelka zdecydowała się popełnić samobójstwo.

NIE ŻYJE młody, utalentowany sportowiec. Miał zaledwie 23 lata

ZMASAKROWANY Norman Parke odwieziony do SZPITALA po walce z Gamrotem l KSW 53

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak informuje "The Sun", zawodniczka niedługo przed śmiercią wzięła udział w nagraniu w kampanii przeciwko samobójstwom. Teledysk został nakręcony na przełomie grudnia 2018 i stycznia 2019 roku. Tytuł utworu to "Choose Song" - piosenka o wyborze została napisana przez Orlando po śmierci jego bohatera muzycznego, Chrisa Cornella.

- Jej ideą jest, by przypomnieć, że nigdy nie jesteśmy sami. Kilka tygodni zanim byliśmy gotowi opublikować teledysk, Ashley przegrała walkę z depresją - mówił Orlando cytowany przez brytyjski tabloid.

Massaro walczyła dla największej światowej federacji wrestlingu WWE przez trzy lata. Jej kariera trwałaby dłużej, ale musiała zostać przerwana przez chorobę córki. Od 2008 do 2017 roku przebywała na sportowej emeryturze, po której walczyła jeszcze dla mniejszych organizacji.

Najnowsze