UFC: Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Debiut Gamrota w UFC - gdzie oglądać? Gamrot - Kutateladze w TELEWIZJI i INTERNECIE

2020-10-17 15:47 mso
Mateusz Gamrot
Autor: KSW Mateusz Gamrot

Debiut Gamrota w UFC - gdzie oglądać? Gamrot - Kutateladze TRANSMISJA w TELEWIZJI i INTERNECIE na gali UFC 17/18.10.2020. Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gala UFC z udziałem Mateusza Gamrota - gdzie w telewizji i stream w internecie? Mateusz Gamrot po ostatniej wygranej nad KSW nad Marianem Ziółkowskim podpisał kontrakt z najpotężniejszą organizacją sportów walki na świecie, UFC. Już w nocy z soboty na niedzielę wejdzie do klatki, by zadebiutować w amerykańskiej federacji. Jego przeciwnikiem będzie Guram Kutateladze! Czy "Gamer" zacznie rozdawać karty w nowej organizacji i zrobi pierwszy krok w kierunku walki o mistrzostwo świata? UFC: Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Debiut Gamrota w UFC - gdzie oglądać? Gamrot - Kutateladze w TELEWIZJI i INTERNECIE.

UFC 17/18.10.2020: Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze - gdzie oglądać walkę Gamrota w UFC? UFC 17/18.10.2020 TRANSMISJA w INTERNECIE i TELEWIZJI. "Gamer" doczekał się tego wyjątkowego momentu! Po wypełnieniu kontraktu z KSW, były już podwójny mistrz organizacji przeniósł się do UFC. Mateusz Gamrot zadebiutuje w najpotężniejszej federacji MMA w nocy z soboty na niedzielę (17/18.10.2020). "Gamer" w pierwszym pojedynku miał zmierzyć się z Magomedem Mustafajewem. Do tego pojedynku jednak nie dojdzie. W miejsce Mustafajewa wszedł Guram Kutateladze. - Było trochę komplikacji po drodze, ale teraz mogę już powiedzieć, że kontrakt na nowego rywala podpisany. Waleczka jest - mówił ostatnio "Gamer" jeszcze przed ogłoszeniem gruzińskiego przeciwnika. On także dopiero co podpisał kontrakt z Ultimate Fighting Championship. W 2015 roku Kutateladze walczył na gali FEN 6. Właśnie wtedy zaliczył drugą i do tej pory ostatnią porażkę. W Hali Orbita we Wrocławiu pokonał go Paweł Kiełek. Od tego czasu wygrał osiem kolejnych starć.

MATERLA o rewanżu z KHALIDOVEM i ASKHAMEM. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niepokonany "Gamer" w KSW dzierżył pasy wagi lekkiej i piórkowej, a teraz marzy o sukcesach w największej organizacji MMA na świecie. - Walka odbędzie się na dystansie trzech rund i cieszy mnie to, bo ostatnio moje pojedynki były planowane na 5 rund. Schodząc do trzech to będzie dla mnie błahostka. Przygotowywałem się do tej walki 20 lat. Dbałem o fizjoterapię, dietę, regenerację, sen. Dbałem o jakość treningów, więc to wszystko złoży się na moją dyspozycję w oktagonie. - powiedział Gamrot w rozmowie z Polsatem Sport. "Gamer" w ostatnim czasie jest jednym z najbardziej zapracowanych zawodników w polskim MMA, wszak na przestrzeni trzech miesięcy będzie to jego trzeci pojedynek.

UFC: Gamrot - Kutateladze GDZIE OGLĄDAĆ UFC w TV i INTERNECIE

Mateusz Gamrot - Guran Kutateladze Gdzie TRANSMISJA TV? Gala UFC w Abu Zabi w nocy z sobotę na niedzielę (17/18 października). Początek pojedynku Polaka najprawdopodobniej ok. godziny 00:30 czasu polskiego. Transmisja tv z gali UFC Fight Night na Polsacie Sport Extra. Stream online można wykupić na platformie Ipla.

Najnowsze