Wojciech Gola

i

Autor: SE Wojciech Gola

Wszystko ogłosił!

Wojciech Gola przejdzie wielką zmianę w swoim życiu! Wszystko ogłosił, wyprowadzka włodarza FAME MMA!

2024-04-02 14:14

Wojciech Gola postanowił przekazać ważną informację swoim fanom! Okazuje się, że włodarz FAME MMA i były uczestnik "Warsaw Shore" planuje wielką zmianę w swoim życiu. W wywiadzie z "Żurnalistą" współzałożyciel projektu GOATS powiedział wprost, że opuści swoje obecne miejsce zamieszkania.

Wojciech Gola postanowił powiedzieć o wielkich zmianach w swoim życiu. Freak-fighter i włodarz federacji FAME MMA przyznał w rozmowie z "Żurnalistą", że opuści swoje dotychczasowe, luksusowe miejsce zamieszkania. Będziemy świadkami wielkiej przemiany! 

Wojciech Gola opuszcza luksusowy apartament. O wszystkim powiedział!

Jak powiedział Wojciech Gola w rozmowie z "Żurnalistą", swoje luksusowe lokum na ulicy Złotej 44 w Warszawie opuści już w sierpniu tego roku. Jak stwierdził, lubi centrum Warszawy, ale ma zupełnie inne plany na swoje dalsze mieszkanie.

- Lubię mieszkać w centrum. Lubię mieć blisko do wszystkiego, latać na imprezy i na spotkania ze znajomymi do restauracji. To jest mój świat i się w nim odnajduje. Sama Złota jest spoko. Fajna lokalizacja, jest siłownia i basen. Żyje się dobrze. Ostatnio mam wrażenie, że jest lepiej (...) Te mieszkania są bardzo bardzo kosztowne. Za koszt takiego mieszkania możesz mieć naprawdę wypasiony dom. Takie mieszkanie 120 metrów powyżej 20. piętra to może być koszt koło siedmiu, może osiem milionów. To są bardzo duże pieniądze. (...) Przyszłościowo wolałbym mieszkać w domu, mieć ogródek  - mówił Gola.

Aby zobaczyć warunki, w jakich mieszkał Wojciech Gola w Warszawie, przejdź do galerii umieszczonej w tekście.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze