Skoki narciarskie Lahti TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PŚ Lahti DZISIAJ STREAM ONLINE. Skoki PIĄTEK 22.01 LIVE ONLINE w INTERNECIE. Skoki Lahti w TV na którym kanale

2021-01-22 10:30 dao
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Skoki narciarskie Lahti TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PŚ Lahti DZISIAJ STREAM ONLINE. Skoki PIĄTEK 22.01 LIVE ONLINE w INTERNECIE. Skoki Lahti w TV na którym kanale. Przed nami kolejny weekend zz Pucharem Świata w skokach narciarskich! Skoczkowie przenieśli się do fińskiego Lahti, gdzie rozegrany zostanie i konkurs drużynowy i konkurs indywidualny. Reprezentanci Polski już niejednokrotnie pokazali, że w Lahti skakać lubią. Skoki Lahti DZISIAJ TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie PIĄTEK STREAM ONLINE.

Skoki DZISIAJ Lahti TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać skoki PIĄTEK 22.01 w TELEWIZJI

Puchar Świata w skokach narciarskich wchodzi w kluczową fazę. Czasu na odrabianie strat w klasyfikacji generalnej będzie coraz mniej, dlatego każdy konkurs staje się walką o wszystko. A walka dla polskich kibiców jest o tyle bardziej emocjonująca, że w grze o Kryształową Kulę jest między innymi Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski do lidera Halvora Egnera Graneruda traci 310 punktów. W czołówce są również Dawid Kubacki i Piotr Żyła, którzy zajmują miejsca tuż za plecami Stocha. Ostatnio Polacy nie mieli jednak powodów do wielkiego świętowania, bo w konkursie indywidualnym podczas weekendu w Zakopanem zajęli dość odległe pozycje. Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Andrzej Stękała, który zajął piąte miejsce i był jedynym biało-czerwonym sklasyfikowanym w czołowej dziesiątce. Pozytywem było natomiast zajęcie drugiego miejsca w konkursie drużynowym przez naszą reprezentację. Okazja na poprawienie tego rezultatu już w sobotę.

Skoki PIĄTEK STREAM ONLINE. NA którym kanale SKOKI DZISIAJ 22.01

Bo w Lahti również zaplanowano rywalizację drużynową oraz zawody indywidualne. Program rywalizacji jest niemal identyczny do tej z Zakopanego. Polacy będą mieli wiec okazję wrócić na miejsce lidera w klasyfikacji Pucharu Narodów. Obecnie prowadzą w niej Norwegowie, ale mają zaledwie 34 punkty przewagi. Wcześniej jedna, bo już w piątek odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu. Udział w nich weźmie siedmiu Polaków i liczmy, że znów wszystkim uda się wywalczyć awans.

Kwalifikacje w Lahti odbędą się w piątek 22 stycznia. TRANSMISJA z kwalifikacji w Lahti TV NA ŻYWO na kanale Eurosport 1. STREAM ONLINE dostępny będzie w płatnej aplikacji Eurosport Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze