Dawid Kubacki

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

MŚ w Planicy

Skoki Planica TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj MŚ Planica GDZIE OGLĄDAĆ? Planica STREAM ONLINE LIVE. Skoki MŚ Planica NA KTÓRYM KANALE 25.02 LIVE ONLINE

2023-02-25 10:02

Skoki Planica TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj MŚ Planica GDZIE OGLĄDAĆ? Planica STREAM ONLINE LIVE. Skoki MŚ Planica NA KTÓRYM KANALE 25.02 LIVE ONLINE. Czas rozpocząć najważniejszą imprezę w tym sezonie skoków narciarskich. W sobotę poznamy pierwszych medalistów mistrzostw świata wśród panów. Jednymi z kandydatów do podium są reprezentanci Polski. Czy Dawid Kubacki i spółka sprostają oczekiwaniom? Skoki DZISIAJ Planica TV GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki MŚ Planica SOBOTA 25.02 NA ŻYWO.

Skoki Planica TV TRANSMISJA NA KTÓRYM KANALE? Skoki SOBOTA Planica LIVE ONLINE

Na ten moment czekali wszyscy zawodnicy i kibice skoków narciarskich. Przełom lutego i marca będzie najważniejszym okresem w tegorocznym sezonie. W Planicy rozpoczęła się rywalizacja w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym, co oznacza, że o medale powalczą również skoczkowie narciarscy. Tradycyjnie pierwsze zmagania odbędą się na obiekcie normalnym, gdzie o sukcesie albo porażce mogą decydować ułamki punktów. Tytułu mistrza świata będzie bronił Piotr Żyła, ale to inny z Polaków uchodzi za faworyta do podium. Chodzi rzecz jasna o Dawida Kubackiego, który jest wiceliderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i w pierwszej części sezonu prezentował bardzo dobrą formę. Ostatnio nieco obniżył loty, ale nikt nie wątpi, że wciąż stać go na bardzo wiele.

MŚ Planica SOBOTA 25.02 GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki sobota Planica STREAM ONLINE

Niestety tuż przed mistrzostwami świata Kubacki narzekał na ból pleców. Pod znakiem zapytania stanął jego występ na skoczni normalnej, jednak wszystko zakończyło się pozytywnym akcentem i zobaczyliśmy skoczka w piątkowych kwalifikacjach. W tych biało-czerwoni nie zachwycili, ale powodów do rozczarowania również nie było. Wszak wszystko co najważniejsze odbędzie się w sobotnie popołudnie.

Konkurs na skoczni normalnej podczas mistrzostw świata w skokach narciarskich odbędzie się w sobotę 25 lutego. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na kanałach TVN oraz Eurosport 1, a także w płatnej aplikacji Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Relacja z sobotniego konkursu na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze