Finał Rybakina - Kvitova Transmisja TV NA ŻYWO Miami Open Gdzie obejrzeć finał Rybakina - Kvitova STREAM ONLINE LIVE 1.04.2023 Na którym kanale finał WTA Miami Open w TV dzisiaj

i

Autor: AP Finał Rybakina - Kvitova Transmisja TV NA ŻYWO Miami Open Gdzie obejrzeć finał Rybakina - Kvitova STREAM ONLINE LIVE 1.04.2023 Na którym kanale finał WTA Miami Open w TV dzisiaj

Miami Open

Finał Rybakina - Kvitova Transmisja TV NA ŻYWO Miami Open Gdzie obejrzeć finał Rybakina - Kvitova STREAM ONLINE LIVE 1.04.2023 Na którym kanale finał WTA Miami Open w TV dzisiaj

2023-04-01 20:44

Finał Rybakina - Kvitova TV Transmisja NA ŻYWO Miami Open Gdzie oglądać finał Rybakina - Kvitova STREAM ONLINE LIVE 1.04.2023 Na jakim programie finał WTA Miami Open. Trwa finał Miami Open kobiet, a o tytuł i ponad 1.26 mln dolarów premii walczą Jelena Rybakina i Petra Kvitova. Reprezentantka Kazachstanu ma szansę powtórzyć sukces Igi Świątek sprzed roku i zgarnąć "słoneczny dublet", jak nazywany jest triumf w obu amerykańskich marcowych turniejach - Indian Wells i Miami. Czy Czeszka Kvitova ją zatrzyma? Zobacz gdzie obejrzeć finał Rybakina - Kvitova Miami Open Na którym kanale finał Rybakina - Kvitova LIVE STREAM ONLINE.

Finał Rybakina - Kvitova Transmisja ONLINE Finał Miami Open STREAM ONLINE LIVE 1.04.2023

Jelena Rybakina i Petra Kvitova już dzisiaj o godzinie 21 polskiego czasu zagrają w finale Miami Open 2023. Reprezentantka Kazachstanu w półfinale pokonała 7:6(3), 6:4 Amerykankę Jessicę Pegulę. Czeszka ograła 7:5, 6:4 Rumunką Soranę Cirsteę. Rybakina może zgarnąć "słoneczny dublet". W marcu triumfowała w Indian Wells. Teraz zagra o tytuł w Miami Open. Atmosferę przed finałem podkręciły wypowiedzi Kvitovej, która w ostrych słowach domagała się, aby Rosjan i Białorusinów wykluczyć z rywalizacji w igrzyskach olimpijskich. Rybakina reprezentuje Kazachstan, ale jest praktycznie Rosjanką.

Finał Rybakina - Kvitova Transmisja TV Gdzie oglądać finał Miami Open kobiet WTA

Jelena Rybakina i Petra Kvitova grały ze sobą dwa razy, a bilans tej rywalizacji to remis 1-1. W poprzednim sezonie górą była Czeszka, która ograła mistrzynię Wimbledonu 7:6, 6:4 w Ostrawie. Na początek 2023 roku Rybakina zrewanżowała się Kvitovej w Adelajdzie, wygrywając 6:3, 7:5. Mistrzyni Miami Open zgarnie 1000 pkt i aż 1,26 mln dolarów. Rybakina w marcu triumfowała w Indian Wells. W finale pokonała 7:6(11), 6:4 Arynę Sabalenkę, rewanżując się Białorusince za porażkę w finale Australian Open.

Gdzie oglądać finał Rybakina - Kvitova TV Transmisja NA ŻYWO Finał Miami Open w TV dzisiaj

Jelena Rybakina zajmuje 7. miejsce w rankingu, ale jej pozycja jest mocno zaniżona przez to, że nie przyznawano punktów za Wimbledon, gdzie pochodząca z Rosji tenisistka rok temu sprawiła sensację, pokonując w finale Ons Jabeur i sięgając po pierwszy wielkoszlemowy triumf w karierze. Reprezentuje Kazachstan, ale jest praktycznie Rosjanką. Urodziła się w Moskwie i do 2018 r. reprezentowała Rosję. Potem Kazachstan złożył jej propozycję. Obiecał wsparcie finansowe za reprezentowanie tego państwa. Rybakina zgodziła się i dzięki temu mogła zostać mistrzynią Wimbledonu. Jej największy atut to potężny płaski serwis.

Finał Rybakina - Kvitova STREAM ONLINE LIVE Finał Miami Open Transmisja ONLINE 1.04.2023

Petra Kvitova to dwukrotna mistrzyni Wimbledonu. W grudniu 2016 r przeżyła prawdziwy horror. Czeska gwiazda została zaatakowana w jej własnym domu. Rabuś zapukał do drzwi, a gdy tenisistka wpuściła go do środka, przystawił jej nóż do gardła i groził, że ją zabije. Kiedy Kvitova próbowała się bronić, napastnik poważnie zranił jej lewą dłoń (tenisistka jest leworęczna), uszkadzając ścięgna i nerwy. Czeszka przeszła skomplikowaną operację. - To jest jak piękna bajka - mówiła wzruszona Kvitova, gdy w czerwcu 2017 r., krótko po powrocie na kort, wygrała turniej WTA w Birmingham. - Od początku mówiłam, że nie walczę o to, żeby znów grać w tenisa, ale żeby znowu wygrywać - podkreślała Czeszka, która przez długie lata toczyła pamiętne boje z Agnieszką Radwańską, a bilans tej rywalizacji to 8-5 dla Kvitovej. Obecnie leworęczna i potężnie serwująca tenisistka zajmuje 12. miejsce w rankingu i wraca do wysokiej formy.

Finał Rybakina - Kvitova Gdzie oglądać finał Miami Open WTA Transmisja TV

Mecz Jelena Rybakina - Petra Kvitova w finale Miami Open zostanie rozegrany w sobotę 1 kwietnia 2023. Początek finału Miami Open Rybakina - Kvitova o godzinie 21 polskiego czasu. Transmisja TV z finału Miami Open kobiet Rybakina - Kvitova na antenie Canal+ Sport 2.

Super Tenis (17.03)
Listen on Spreaker.
Najnowsze