Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO

Autor: EastNews Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO

ATP Marsylia: Hubert Hurkacz zaczął od pewnego zwycięstwa! Hurkacz - Hoang WYNIK

2020-02-18 14:14

Hurkacz - Hoang WYNIK RELACJA NA ŻYWO ATP Marsylia. Hubert Hurkacz wrócił do rywalizacji w cyklu ATP. Najlepszy polski tenisista walczy w turnieju ATP w Marsylii. To zawody rozgrywane w hali na kortach twardych, a Hurkacz w I rundzie zmierzył się z grającym w głównej drabince dzięki dzikiej karcie Francuzem Antoinem Hoangiem, który pochodzi spod Marsylii. Pierwszy set był dość zacięty. Potem Hurkacz dominował już na korcie i wygrał 6:4, 6:1. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Hubert Hurkacz - Antoine Hoang ATP w Marsylii. Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj.

Hurkacz - Hoang RELACJA NA ŻYWO ATP Marsylia WYNIK

Hubert Hurkacz (23 l., nr 29) zaczął walkę w turnieju ATP w Marsylii od pewnego zwycięstwa. W I rundzie polski tenisista wygrał 6:4, 6:1 z Francuzem Antoinem Huangiem (nr 129). Starszy od Polaka o rok rywal pochodzi spod Marsylii, a w głównej drabince zagrał dzięki przyznanej mu przez organizatorów dzikiej karcie. W pierwszym secie do stanu 4:4 dotrzymywał dzielnie Hurkaczkowi kroku, ale potem wrocławianin dominował już na korcie.

W II rundze rywalem Huberta będzie Kanadyjczyk Vasek Pospisil (nr 98) lub Fin Emil Ruusuvuori (nr 101). Przed Hurkaczem ważna część sezonu. Rok temu pod koniec lutego i w marcu zaliczył kilka kapitalnych występów (w Dubaju, Indian Wells i w Miami). Teraz czeka go obrona wywalczonych wtedy punktów.