Hubert Hurkacz

Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

wimbledon 2023

Hubert Hurkacz z kolejnym awansem! Polak idzie przez Wimbledon jak burza! Musetti pokonany w trzech setach

2023-07-07 15:53

Hubert Hurkacz oraz Lorenzo Musetti zameldowali się w trzeciej rundzie Wimbledonu nie tracąc w dwóch pierwszych meczach ani jednego seta. Po piątkowej rywalizacji takim stanem rzeczy wciąż może pochwalić się Polak, który potrzebował dwóch godzin i sześciu minut na ogranie rywala w trzech setach 7:6(4), 6:4, 6:4 i zameldował się w IV rundzie Wimbledonu.

Hubert Hurkacz - Lorenzo Musetti 7:6(4), 6:4, 6:4

Czy Hubert Hurkacz jest w stanie wygrać Wimbledon?

Hurkacz - Musetti RELACJA NA ŻYWO III runda Wimbledon Hubert Hurkacz - Lorenzo Musetti WYNIK na żywo Hurkacz - Musetti na żywo w internecie\

Na start tegorocznego Wimbledonu rywalami Huberta Hurkacza w pierwszych dwóch rundach turnieju byli kolejno Albert Ramos-Vinolas oraz Jan Choinski. Wrocławianin do tej pory radzi sobie bardzo dobrze na trawiastych kortach, nie przegrywając jak na razie nawet seta. Z Hiszpanem rozprawił się 6:1, 6:4, 6:4, a Jana Choinskiego ograł w poprzedniej rundzie 6:4, 6:4, 7:6(3). W kolejnej, III już rundzie Wimbledonu, na Huberta Hurkacza czeka jednak o wiele bardziej wymagający rywal, którym jest Włoch Lorenzo Musetti. Zajmujący 16. miejsce w rankingu ATP zawodnik podobnie jak Hurkacz do tej pory nie przegrał ani jednego seta, więc w najbliższym spotkaniu Hurkacz - Musetti seria któregoś z zawodników zostanie przerwana. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu III rundy Wimbledonu Hurkacz - Musetti.