Hurkacz – O'Connel KIEDY? o której gra Hubert Hurkacz w ATP Dubaj Hurkacz – O'Connel kiedy i o której mecz Hurkacza

i

Autor: AP PHOTO/KAMRAN JEBREILI Hurkacz – O'Connel KIEDY? o której gra Hubert Hurkacz w ATP Dubaj Hurkacz – O'Connel kiedy i o której mecz Hurkacza

ATP Dubaj

O której gra Hurkacz? Hubert Hurkacz - O'Connell kiedy? ATP Dubaj Hurkacz – O'Connell kiedy i o której mecz Hurkacza dzisiaj 28.02

2024-02-28 14:19

O której gra Hurkacz? Hubert Hurkacz - O'Connell kiedy? ATP Dubaj Hurkacz – O'Connell kiedy i o której mecz Hurkacza dzisiaj 28.02 Hubert Hurkacz (ATP 8.) po niezwykle zaciętym meczu z Janem-Lennardem Struffem (ATP 25.) awansował do 2. rundy turnieju ATP 500 w Dubaju. Polak miał dzień odpoczynku, w trakcie którego poznał swojego kolejnego rywala. W następnym meczu rywalem wrocławianina będzie Christopher O'Connell (ATP 68.). ATP Dubaj Hurkacz – O'Connell o której godzinie? Hurkacz – O'Connell kiedy mecz?

Hurkacz – O'Connell KIEDY? O której gra Hubert Hurkacz w ATP Dubaj

Hubert Hurkacz nie bez problemów wygrał pierwsze spotkanie w turnieju ATP 500 w Dubaju. W jego starciu ze Struffem nie doszło do żadnego przełamania, więc jak nietrudno się domyślić, fani byli świadkami kolejnych tie-breaków z udziałem wrocławianina. I to aż trzech, bowiem po dwóch setach był wynik remisowy. Ostatecznie po 2 godzinach i 40 minutach walki lepszy okazał się Polak, choć musiał bronić dwóch piłek meczowych – jednej przy serwisie rywala, drugiej już przy swoim. Gdy sam otrzymał pierwszą szansę na skończenie meczu, to wykorzystał ją od razu.

Hubert Hurkacz opowiada o Indian Wells w McLarenie

ATP Dubaj Hurkacz – O'Connell kiedy i o której mecz Hurkacza. Hurkacz – O'Connell data i godzina

Teraz przed Hurkaczem teoretycznie łatwiejsze zadanie. Na jego drodze stanie zdecydowanie niżej notowany przeciwnik, Christopher O'Connell. Do tej pory z Australijczykiem mierzył się on tylko raz – podczas turnieju w Stuttgarcie w 2023 roku i wówczas górą był Polak. Co ciekawe, miało to miejsce w ćwierćfinale tego turnieju, a w półfinale Hurkacz przegrał ze Struffem. Tym razem kolejność gry z tymi rywalami jest odwrotna, ale miejmy nadzieję, że zakończy się dwoma zwycięstwami.

Mecz Hubert Hurkacz – Christopher O'Connell odbędzie się w środę, 28 lutego. Mecz Huberta Hurkacza będzie dopiero czwartym na korcie centralnym od godziny 11:00. Oznacza to, że starcie Hurkacz - O'Connell zacznie się najwcześniej ok. godziny 17:30 polskiego czasu.

Najnowsze