Iga Świątek poznała kolejną rywalkę w Roland Garros Z KIM gra Iga Świątek w 4. rundzie w Paryżu?

2022-05-28 15:03
Iga Świątek poznała kolejną rywalkę w Roland Garros Z KIM gra Iga Świątek w 4. rundzie w Paryżu?
Autor: AP Iga Świątek poznała kolejną rywalkę w Roland Garros Z KIM gra Iga Świątek w 4. rundzie w Paryżu?

Iga Świątek poznała kolejną rywalkę w Roland Garros! W IV rundzie rywalką Polki będzie młoda Chinka Qinwen Zheng. Iga Świątek wydłużyła swoją niezwykłą serię do 31 wygranych meczów z rzędu. W Roland Garros 2022 nie straciła jeszcze seta, ale w dzisiejszym meczu miała zaskakujące problemy. Chinka Qinen Zheng straciła mało sił, bo grała z kontuzjowaną i wyczerpaną Alize Cornet. Rywalka skreczowała. Sprawdź KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz.

Iga Świątek kolejny mecz w Roland Garros zagra Qinwen Zheng. Młoda Chinka w październiku skończy dopiero 20 lat. Zajmuje 74. miejsce w rankingu WTA, a awans do IV rundy wywalczyła, pokonując wyczerpaną po poprzednim meczu francuską weterankę Alize Cornet, która walczyła z kontuzją i skreczowała, przegrywając 0:6, 0:3. Iga Świątek wcześniej pokonała 6:3, 7:5 Dankę Kovinić (nr 95) z Czarnogóry, a po meczu zdradziła, że wieczorem będzie oglądać finał Ligi Mistrzów.

Iga Świątek Z KIM gra kolejny mecz Roland Garros 4. runda

Iga Świątek ograła Dankę Kovinić (nr 95) i zanotowała już 31. zwycięstwo z rzędu, ale tym razem miała zaskakujące problemy. Grała nierówno, a rywalka z Czarnogóry postawiła się polskiej dominatorce. Ważne, że Iga Świątek potrafiła opanować sytuację w trudnych i nerwowych momentach. - Znów starałam się grać agresywnie, ale czasami wydawało mi się, że wkładam w uderzenia za dużo siły - powiedziała po meczu Iga Świątek. - Rywalka też uderzała mocno, a ja miała problemy z kontrolą moich zagrań. Musiałam zacząć grać nieco mniej ryzykownie i starać się być bardziej regularną i solidną w czasie wymian - dodała Polka.

Świątek - Zheng KIEDY mecz? Roland Garros KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz w Paryżu

Mecz Iga Świątek - Qinwen Zheng w IV rundzie Roland Garros zostanie rozegrany w poniedziałek 30 maja 2022 r. Plan gier i godzinę meczu Świątek - Zheng w Paryżu poznamy w niedzielę. Transmisje z Roland Garros na antenach Eurosportu 1 i 2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze