Iga Świątek KIEDY gra w IV rundzie Australian Open DRABINKA kobiet KIEDY gra Iga Świątek w 4. rundzie AO Rywalka Igi Świątek DRABINKA TERMINARZ

2020-01-26 7:05 CH
Iga Świątek
Autor: EastNews Iga Świątek

Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie Australian Open DRABINKA? Z KIM gra Iga Świątek w IV rundzie AO. Rywalka Igi Świątek w Australian Open DRABINKA TERMINARZ. Iga Świątek w znakomitym stylu awansowała do IV rundy Australian Open po zwycięstwie nad Chorwatką Doonną Vekić. Polska tenisistka czeka już na mecz o ćwierćfinał. Z KIM gra Iga Świątek w IV rundzie Australian Open? Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie Australian Open. Mecz Igi Świątek w IV rundzie AO KIEDY i Z KIM zagra DRABINKA kobiet AO.

Iga Świątek Z KIM i KIEDY gra w Australian Open IV runda

Iga Świątek nie przestaje zadziwiać. Polska tenisistka jest już w IV rundzie Australian Open. Forma i sukcesy młodej Świątek w Melbourne to tym większa zaskoczenie, że Iga do rywalizacji w Australian Open przystąpiła po blisko 5 miesięcy przerwy w grze. Ostatni mecz rozegrała pod koniec sierpnia w nowojorskim US Open. Potem miała problemy z przeciążeniowym urazem stopy i profilaktycznie zakończyła wcześniej sezon, żeby nie ryzykować pogłębienia kontuzji. Później też zaczęła przygotowania do nowego sezonu. - Co prawda nie grałam od pięciu miesięcy, ale mimo to nie brakowało mi pewności siebie, bo bardzo dobrze przepracowałam okres przygotowawczy. Mam też doświadczenie jeżeli chodzi o wracanie po kontuzji i je wykorzystałam - powiedziała w rozmowie z Eurosportem Iga Świątek, która w 2017 roku przeszła operację stawu skokowego. - Pięć tygodni temu zaczęłam biegać i od tego czasu trenowałam już na sto procent, więc zdążyliśmy zrobić cały okres przygotowawczy i wiedziałam, że jestem gotowa.

Z KIM gra Iga Świątek KIEDY gra w IV rundzie Australian Open

Iga Świątek czeka już na mecz w IV rundzie Australian Open. Rozegra go w nocy z niedzieli na poniedziałek 27 stycznia. Jej rywalką będzie Anett Kontaveit (Estonia), która zdemolowała 6:0, 6:1 Belindę Bencic (Szwajcaria). Początek meczu Świątek - Kontaveit ok. godziny 2.30 polskiego czasu.

Najnowsze