Linette - Curenko O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette mecz dzisiaj WTA Eastbourne KIEDY gra Linette kolejny mecz 22.06

2022-06-22 9:08
Linette - Curenko O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette mecz dzisiaj WTA Eastbourne KIEDY gra Linette kolejny mecz 22.06
Autor: AP Linette - Curenko O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette mecz dzisiaj WTA Eastbourne KIEDY gra Linette kolejny mecz 22.06

Linette - Curenko O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj Eastbourne KIEDY gra Linette. Magda Linette po zmianie nawierzchni z mączki na trawie wyraźnie się rozkręca. Tenisistka z Poznania jest już w III rundzie turnieju WTA w Eastbourne. Dla Linette to próba generalna przed Wimbledonem. Jej kolejną rywalką będzie dzisiaj Ukrainka Łesia Curenko (nr 114 WTA) i jest to spora niespodzianka. Czy Magda Linette pójdzie za ciosem, awansując do ćwierćfinału WTA Eastbourne? Magda Linette O której godzinie gra kolejny mecz dzisiaj 22.06.

Magda Linette już dzisiaj zagra kolejny mecz w turnieju WTA w Eastbourne. Rywalką tenisistki z Poznania będzie Ukrainka Łesia Curenko (nr 114), która wczoraj dość niespodziewanie pokonała wyżej notowaną (1:6, 7:5, 6:3) Jelenę Rybakinę z Kazachstanu. Przed Magdą Linette pracowity dzień w Eastbourne, bo dzisiaj zagra dwa mecze - w singlu i w deblu.

Linette - Curenko O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette mecz dzisiaj Eastbourne

Magda Linette awans do III rundy turnieju WTA w Eastbourne wywalczyła awans po zwycięstwie 6:7, 6:3, 7:6 nad Alison Riske z USA. Kolejną rywalkę poznała następnego dnia i będzie nią Łesia Curenko, którą niedawno zdemolowała Iga Świątek. Polka zagra po raz drugi z tą doświadczoną Ukrainką. Poprzednio panie zmierzyły się bardzo dawno temu, aż... 11 lat temu. W rozgrywanym w 2011 roku turnieju niższej rangi w Opolu Linette pokonała Curenko 6:4, 6:1. Poznanianka zajmuje 66. miejsce w rankingu WTA i mozolnie odbudowuje swoją pozycję. Na trawie Linette notowała już dobre rezultaty i oby tak samo było w tym roku.

KIEDY gra Magda Linette Eastbourne O której godzinie mecz Linette dzisiaj

Mecz Magda Liette - Łesia Curenko w III rundzie turnieju WTA w Eastbourne zostanie rozegrany w środę 22 czerwca 2022 r. Początek meczu Linette - Curenko ok. godziny 14.30-15.00 polskiego czasu. To trzeci mecz od godz. 12, ale ten drugi trzeba jedynie dokończyć (1-1 w setach), więc nie potrwa długo. Transmisja TV z meczu Linette - Curenko w WTA Eastbourne na antenie Canal+ Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze