Finał Linette - Fruhvirtova O której godzinie gra Magda Linette finał dzisiaj WTA Chennai KIEDY gra Linette GODZINA finału dzisiaj

i

Autor: AP Finał Linette - Fruhvirtova O której godzinie gra Magda Linette finał dzisiaj WTA Chennai KIEDY gra Linette GODZINA finału dzisiaj

Polka walczy o tytuł

Finał Linette - Fruhvirtova O której godzinie gra Magda Linette finał WTA Chennai KIEDY gra Linette GODZINA finału dzisiaj 18.09.2022

2022-09-18 9:42

Linette - Fruhvirtova KIEDY finał WTA Chennai O której godzinie gra Linette w finale WTA Chennai Magda Linette O której gra finał dzisiaj. Magda Linette już dzisiaj zagra o trzecie zwycięstwo w turnieju rangi WTA w karierze, a jej rywalką będzie utalentowana 17-letnia Czeszka Linda Fruhvirtova (nr 130). To drugi pojedynek Polki z tą rywalką, a pierwszy Linette wygrała. Turniej WTA w Chennai w Indiach to zawody rangi WTA 250. Linette - Fruhvirtova O której godzinie finał WTA Chennai O której gra Magda Linette w finale dzisiaj.

Magda Linette po triumfach w turniejach WTA w Nowym Jorku i w Hua Hin ma szansę, odnieść trzecie zwycięstwo. Dzisiaj polska tenisistka zagra w finale turnieju WTA w Chennai w Indiach. Jej rywalką będzie młoda Czeszka Linda Fruhvirtova. Magda Linette pokonała już tę rywalkę (7:6, 6:4) rok temu w Cleveland. 17-letnia Fruhvirtova to duży talent i wróży jej się wielką karierę.

Finał Linette - Fruhvirtova O której godzinie gra Magda Linette finał dzisiaj WTA Chennai

Magda Linette awans do finału wywalczyła o błyskawicznym zwycięstwie nad Brytyjką Katie Swan. Przy prowadzeniu Polki 3:0 rywalka skreczowała z powodu kontuzji. - Nie spodziewałam się takie przebiegu półfinału, ale i tak cieszę się ze zwycięstwa - komentowała Magda Linette. - Katie dała wczoraj z siebie wszystko i niestety zapłaciła wysoką cenę. Przykra wygrana, wolałabym sobie wywalczyć awans do finału, choć oczywiście bardzo cieszę się z tego, co tu osiągnęłam. Jutro spodziewam się bardzo zaciętego boju - dodała Polka. Czeszka Linda Fruhvirtova w rozgrywanym wcześniej półfinale pokonała 5:7, 6:2, 6:4 Argentynkę Nadię Podoroską.

Magda Linette O której finał WTA Chennai GODZINA finału O której gra Magda Linette finał dzisiaj

Magda Linette rozstawiona jest w Chennai z numerem 3. Polka lubi grać w egzotycznych turniejach w Azji. W tych trudnych warunkach czuje się bardzo dobrze. Linette zbiera cenne punkty w rankingu. Już teraz jest pewna awansu w okolice 50. miejsca. Jeżeli pokona dzisiaj Lindę Fruhvirtovą w finale i sięgnie po tytuł, poprawi się o kolejne kilka pozycji. Mistrzyni WTA Chennai odleci z Indii bogatsza o 12 tysięcy dolarów.

Finał Linette dzisiaj O której godzinie gra Magda Linette w finale dzisiaj Chennai

Mecz Magda Linette - Linda Fruhvirtova w finale turnieju WTA w Chennai zostanie rozegrany w niedzielę 18 września 2022 r. Początek finału Linette - Fruhvirtova po godzinie 15.30 polskiego czasu. Transmisja z finału Linette - Fruhvirtova na antenie Canal+ Sport 5.

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze