Magda Linette

Autor: Thailand Open - materiały prasowe Magda Linette RELACJA NA ŻYWO

Magda Linette walczyła ambitnie, ale odpadła z Miami Open

2021-03-25 19:29

Linette - Konta WYNIK meczu WTA Miami 2021 Linette - Konta RELACJA NA ŻYWO. Magda Linette w pierwszym od pięciu miesięcy turnieju zaprezentowała się dobrze, ale pojedynku z Johanną Kontą (nr 18 WTA) w II rundzie Miami Open w końcu dała za wygraną. Po dwóch zaciętych setach przegrała 4:6, 5:7, odpadając z turnieju. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Linette - Konta w WTA Miami 2021.

Linette - Konta RELACJA NA ŻYWO ONLINE WTA Miami WYNIK LIVE

Kibice Magdy Linette doczekali się! Sympatyczna tenisistka z Poznania wreszcie wróciła na kort. Początek sezonu straciła z powodu kontuzji kolana. Po zabiegu była rehabilitacja i spokojne przygotowania do powrotu na kort. W Miami Open 2021 Polka wreszcie wznowiła rywalizację i trzeba przyznać, że zrobiła to w dobrym stylu. Pierwszą rywalką Linette w sezonie była niespełna 17-letnia Amerykanka Robin Montgomery (nr 368). W pierwszym od pięciu miesięcy meczu tenisistka z Poznania wygrała 6:1, 3:6, 6:0. Kolejną rywalką Linette będzie Brytyjka Johanna Konta (nr 18 WTA). 29-letnia Magda w czasie wymuszonej przerwy w grze spadła na 50. miejsce. Jej forma była dużą niewiadomą, ale w pierwszym meczu w Miami poznanianka pokazała się z dobrej strony. Teraz jednak poprzeczka będzie zawieszona dużo wyżej. Konta rywalizację w Miami Open zaczyna od II rundy.

Linette - Konta WYNIK NA ŻYWO RELACJA LIVE w WTA Miami

Mecz Magda Linette - Johanna Konta w II rundzie turnieju WTA Miami 2021 zostanie rozegrany w czwartek 25 marca. O której godzinie mecz Linette - Konta? Początek meczu Linette - Konta ok. godziny 17.30-18.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 16). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Linette - Konta.