Maria Szarapowa

i

Autor: Tomasz Jagodziński Maria Szarapowa

Maria Szarapowa w końcu napisała, co myśli o wojnie w Ukrainie! Rosjanka zaskoczyła, lawina komentarzy

2022-03-09 20:35

Maria Szarapowa od początku bandyckiej napaści Rosji na Ukrainę milczała, co wywoływało rosnącą frustrację jej licznych fanów. Kiedy w Charkowie, Kijowie i innych ukraińskich miastach ginęli ludzie, słynna Rosjanka publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z... pokazu mody. Aż do dzisiaj. Maria Szarapowa postanowiła w końcu skomentować rozgrywający się w Ukrainie dramat. Była liderka rankingu tenisistek na Instagramie podzieliła się z kibicami wymownym zdjęciem. Dodała też kilka zdań komentarza, które wielu mogą się nie spodobać. Co o wojnie w Ukrainie myśli Maria Szarapowa?

Maria Szarapowa zakończyła już karierę, ale to wciąż ikona rosyjskiego sportu. Słynna gwiazda z tenisowych kortów przez długie lata uważana była za jedną z najpiękniejszych atletek na świecie, dzięki czemu zarabiała fortunę na kontraktach reklamowych. Konto Szarapowej na Instagramie śledzi 4,2 mln osób, a charyzmatyczna Rosjanka wciąż jest uważana za ogromny autorytet. Dlatego po agresji Rosji na Ukrainę, kibicie domagali się, aby pięciokrotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych zajęła stanowisko w sprawie rozgrywającego się na oczach całego świata dramatu. Maria Szarapowa w końcu przerwała milczenie. W mediach społecznościowych opublikowała wymowny wpis i wzruszające zdjęcie ukraińskiego dziecka targającego pluszaka i wielką torbę. W kilku zdaniach napisanych przez Rosjankę ani razu nie pada słowo "wojna". Co o dramacie na Ukrainie napisała Szarapowa? Komentarz Rosjanki przeczytasz pod galerią zdjęć seksownej gwiazdy.

Maria Szarapowa zrzuciła ciuszki! Legła na leżaku i opala SEKSOWNE CIAŁO! [ZDJĘCIA]

Maria Szarapowa w trakcie tenisowej kariery zarobiła aż 325 milionów dolarów, z czego aż 286 mln to właśnie wpływy z reklam. Piękna i bogata Rosjanka teraz wiedzie szczęśliwe życie sportowej emerytki, podróżując w egzotyczne miejsca, sprzedając swoje luksusowe słodycze i błyszcząc na salonach. Wciąż też zarabia fortunę dzięki kolejnym reklamom. I bardzo dba o to, żeby nikomu się nie narazić i nie popsuć swoich interesów. W opublikowanym właśnie wpisie poświęconym sytuacji w Ukrainie Szarapowa ani razu nie użyła słowa "wojna". Tenisowa gwiazda przyznała w nim jednak, że jest wstrząśnięta, tym co na co dzień ogląda za pośrednictwem mediów.

Maria Szarapowa ma kosmicznie DROGI PIERŚCIONEK zaręczynowy! Kosztował więcej niż Ferrari! [ZDJĘCIA]

"Z każdym dniem jestem coraz bardziej załamana i głęboko zasmucona obrazami i historiami rodzin i dzieci dotkniętych narastającym kryzysem na Ukrainie" - pisze Maria Szarapowa. "Przekazuję darowiznę na fundusz pomocy kryzysowej Save the Children, organizacji, która niestrudzenie pracuje nad dostarczaniem żywności, wody i leków, aby wspierać potrzebujących. Proszę, dołącz do mnie w przekazywaniu darowizny. Modlę się o POKÓJ i przesyłam moją miłość i wsparcie wszystkim dotkniętym" - dodała rosyjska gwiazda. Pod wpisem Szarapowej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni dziękują Rosjance za jej słowa i darowiznę. Inni krytykują ją za to, że tak późno zareagowała i że w tych krytycznych chwilach nie potrafi nazwać rzeczy po imieniu.

Najnowsze