Maria Szarapowa

i

Autor: Instagram Maria Szarapowa

Maria Szarapowa chciała, żeby zrobili ją na BÓSTWO! Efekty ją przeraziły! ZDJĘCIA

2020-07-29 9:19

Seksowna Maria Szarapowa zakończyła już pełną sukcesów tenisową karierę, w czasie której zarabiała fortunę nie tylko na kortach ale również, a nawet przede wszystkim na lukratywnych kontraktach reklamowych. Teraz obrzydliwie bogata rosyjska gwiazda wiedzie szczęśliwe życie sportowej emerytki, sprzedając swoje luksusowe słodycze i błyszcząc na salonach. Szarapowa właśnie znów miała się pojawić na jednej z imprez, więc poprosiła sprawdzoną ekipę, żeby zrobiła ją na bóstwo. Efekty ją przeraziły. Zobaczcie to zabawne ZDJĘCIE.

Maria Szarapowa skończyła już sportową karieęe, ale wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Seksowna i charyzmatyczna Rosjanka po ciężkich latach (dopingowa wpadka i poważne kontuzje) i nieudanej walce o powrót na tenisowy szczyt w końcu dała za wygraną. W sumie z turniejowych nagród długonoga Maria uzbierała aż 38,77 mln dolarów, co daje jej 3. miejsce na liście najlepiej zarabiających tenisistek w historii (za siostrami Williams). Szarapowa przede wszystkim wzbogaciła się jednak na lukratywnych kontraktach reklamowych. Przez długie lata była na samym szczycie listy najlepiej zarabiających sportsmenek na świecie. Jak podliczył serwis "Forbes", w sumie przez całą karierę zarobiła... 325 milionów dolarów, z czego z reklam aż 286 mln dol! “Dzięki tenisowi poznałam świat i dowiedziałam się, do czego jestem zdolna" - napisała Szarapowa, ogłaszając, że kończy sportową karierę.

Maria Szarapowa na plaży w BIKINI! Fani zachwyceni [ZDJĘCIA]

Teraz Maria Szarapowa wiedzie szczęśliwe życie bogatej emerytki. Dużo podróżuje, wciąż promując różnych sponsorów i sprzedając swoje luksusowe słodycze Sugarpova. spędza czas na kwarantannie i wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzą prawie 4 miliony osób, a piękna Masza w czasie pandemii organizowała nawet wideoczaty dla swoich licznych fanów. Teraz miała wyskoczyć na jakąś imprezę. Poprosiła więc swoją sprawdzoną ekipę, żeby zrobili ją na bóstwo. Efekty mocno ją zdziwiły. "Chyba wyszli z wprawy" - skomentowała dowcipnie zabawne zdjęcie piękna Maria Szarapowa.

Mąż Agnieszki Radwańskiej o stanie zdrowia żony i maluszka! WAŻNE informacje

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal
Najnowsze