Mąż Agnieszki Radwańskiej o stanie zdrowia żony i maluszka! WAŻNE informacje

2020-07-28 22:06 CH
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Autor: Wojciech Kubik Agnieszka Radwańska z mężem Dawidem

To on pierwszy przekazał dobrą nowinę. W poniedziałek rano Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej, poinformował, że jego słynna żona urodziła dziecko. "Jakub jest już z nami" - zdradził Celt, dzieląc się świetną wiadomością i słodkim zdjęciem, na którym maleńki synek tenisowej pary ściska w rączce palec dumnego taty. Jak czuje się Radwańska po porodzie? Dawid Celt właśnie znów postanowił podzielić się z licznymi kibicami ważnymi informacjami. Przekazał je na Twitterze, dziękując za gratulacje i życzenia.

Agnieszka Radwańska została mamą rano 27 lipca. Była wiceliderka tenisowego rankingu WTA urodziła synka Jakuba. Radwańska od dawna chciała zostać mamą. Jeszcze jako czołowa tenisistka na świecie powtarzała w wywiadach, że marzy o urodzeniu dziecka. Teraz wreszcie może cieszyć się macierzyństwem. Jej syn przyszedł na świat 5 dni po trzeciej rocznicy ślubu Agnieszki i jej męża Dawida, którzy pobrali się 22 lipca 2017 roku w Krakowie. Z dumy pęka dumny dziadek czyli Robert Radwański, ojciec i pierwszy trener Agnieszki. "Hurrra! Jestem dziadkiem, mogę wszystko" - napisał na Facebooku, gdy okazało się, że jego starsza córka została mamą.

Agnieszka Radwańska urodziła! Isia zdradziła ILE CHCE MIEĆ DZIECI! Zaskoczenie?

Sama Agnieszka Radwańska w poniedziałek wieczorem podzieliła się z kibicami pierwszym zdjęciem po urodzeniu dziecka. Tenisowa gwiazda przybija na nim nietypową "piątkę" z małym synkiem, przykładając swoją dłoń do jego stopki. "Kubuś jest już z nami. Dziękuje za wszystkie wiadomości i gratulacje" - napisała Isia. Jak czuje się Radwańska po porodzie? Jej mąż Dawid Celt postanowił uspokoić kibiców Agnieszki. "Serdecznie dziękujemy za wszystkie gratulacje i życzenia. Mama i maluszek mają się dobrze" - napisał Celt na Twitterze.

Agnieszka Radwańska opisała relacje z TEŚCIOWĄ. "Będę miała..."

Starszy od Agnieszki o ponad 3 lata Dawid Celt to były tenisista. Treningi rozpoczął w klubie Victoria w Częstochowie, z której pochodzi. Zdobywał medale mistrzostw Polski, wygrywał krajowe turnieje. Jednak jego karierę przerwała poważna kontuzja. Większych sukcesów na światowej scenie nie odniósł. Potem został sparingpartnerem Agnieszki Radwańskiej. Teraz jest kapitanem tenisowej reprezentacji Polski kobiet. Pracuje też często jako komentator. Z czasem parę tenisistów połączyło uczucie. Jak to się stało, że Radwańska i Celt, jej sparingpartner, zostali parą? Szczegóły TUTAJ.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze