Agnieszka Radwańska urodziła! Isia zdradziła ILE CHCE MIEĆ DZIECI! Zaskoczenie?

2020-07-27 14:17
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Autor: WBF

Agnieszka Radwańska urodziła syna. Nad ranem 27 lipca na świat przyszedł jej synek Jakub, o czym poinformował na Twitterze ojciec dziecka Dawid Celt, mąż tenisowej gwiazdy. To oczywiście pierwsze dziecko Radwańskiej, ale Agnieszka nie zamierza na tym poprzestać. Radwańska zdradziła, ile chce mieć dzieci. Jest bardzo konkretna. Jesteście ciekawi, jakie ma plany macierzyńskie? Sprawdźcie.

Agnieszka Radwańska została mamą. Była wiceliderka tenisowego rankingu WTA nad ranem 27 lipca urodziła syna Jakuba. Radwańska od dawna marzyła o macierzyństwie. Jeszcze jako profesjonalna tenisistka, odnosząca wielkie sukcesy na światowych kortach, nie ukrywała, że bardzo chce być mamą. Wreszcie się doczekała. Mały Jakub to pierwsze dziecko Radwańskiej i wcale nie ostatnie. A przynajmniej tak wynika z ambitnych planów szczęśliwej mamy.

KIM JEST Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej? Jak się pokochali?

Agnieszka Radwańska w 2017 roku, czyli już pod koniec tenisowej kariery, wraz z dziennikarzem Arturem Rolakiem napisała książkę "Jestem Isia". Była to osobliwa autobiografia w formie dużego wywiadu z tenisistką poruszony został również temat macierzyństwa. Co powiedziała wtedy Radwańska? Poniżej fragment jej książki. "Pogram jeszcze kilka lat, więc bardzo młodą mamą nie będę, chociaż - takie czasy- znajdzie się też wiele starszych ode mnie. Nie wyobrażam sobie mieć jedynaka, absolutnie odpada! Moim zdaniem to dużo gorsze dla dziecka. Wychowywałam się z siostrą, zatem wiem, że rodzeństwo daje samekorzyści. Bardzo chciałabym mieć bliźniaki, ale do tego potrzebne są odpowiednie geny. W każdym razie dwójka na pewno, a co życie przyniesie, zobaczymy" - stwierdziła w swojej książce "Jestem Isia" Radwańska.

Agnieszka Radwańska opisała relacje z TEŚCIOWĄ. "Będę miała..."

Agnieszka Radwańska zdradziła też, czy chce, żeby jej dzieci grały zawodowo w tenisa. "Na pewno chciałabym, żeby grały. W moim życiu, w życiu Dawida, tenis był, jest i na pewno cały czas będzie, więc chyba będzie także w naszym życiu. Czy będą grały zawodowo, to się dopiero okaże. Przecież nikt nam nie da gwarancji, że nasze dzieci w ogóle będą nadawały się do sportu. Po co się wtedy oszukiwać. Znam takich rodziców, którzy mają klapki na oczach. Gdyby się okazało, że nasze dzieci jednak mają talent, to będę je raczej zachęcała, pokazując to, co w tenisie przyjemne, niż zniechęcała, opowiadając o tym, jakich wyrzeczeń wymaga kariera. A jeśli nie tenis, to na pewno inny sport.

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Ile zarobiła na korcie?

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze