Agnieszka Radwańska opisała relacje z TEŚCIOWĄ. "Będę miała..."

2017-07-26 16:28 CH

Agnieszka Radwańska jest już po ślubie, ma męża, a co za tym idzie ma też teściową. Jak wiadomo, tego typu relacje bywają trudne i skomplikowane. Teściowa i synowa nie zawsze dobrze się dogadują. Jak będzie w przypadku Radwańskiej? Tenisistka opowiedziała o tym w swojej książce.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się 22 lipca w Krakowie. W rolę świadków wcieliło się rodzeństwo państwa młodych - Ula Radwańska i Błażej Celt. Na uroczystości nie zabrakło też oczywiście rodziców tenisowej pary. Jakie będą relacje Isi z teściową? Oddajmy głos świeżo upieczonej synowej.

- Teściową będę miała super - nie ma wątpliwości Radwańska, która opisuje to w swojej książce "Jestem Isia". - Poza tym trzech superszwagrów. Tylko teścia nie, bo już nie żyje. Bardzo fajna rodzina, świetnie się dogadujemy. Kiedy jedziemy z Dawidem z Warszawy do Krakowa, zawsze zatrzymujemy się w Częstochowie u jego mamy - dodała Agnieszka, w książce, która kilka dni temu trafiła do księgarni.

Przed Radwańską dwa tygodnie przerwy, więc krótko po ślubie wznawia treningi. Do gry planuje wrócić 7 sierpnia w dużym turnieju w kanadyjskim Toronto. Potem seria turniejów w Stanach Zjednoczonych, w tym najważniejszy - nowojorski US Open.

Najnowsze