Maria Szarapowa i jej pierścionek zaręczynowy

i

Autor: Instagram Maria Szarapowa i jej pierścionek zaręczynowy

Maria Szarapowa ma kosmicznie DROGI PIERŚCIONEK zaręczynowy! Kosztował więcej niż Ferrari! [ZDJĘCIA]

2021-01-20 12:58

Maria Szarapowa miesiąc temu przyjęła oświadczyny brytyjskiego milionera Alexandra Gilkesa, a teraz ujawniono cenę pierścionka zaręczynowego, który rosyjska gwiazda dostała od ukochanego. Szarapowa nosi na palcu prawdziwe cacko warte kosmiczną fortunę! Alexander Gilkes prosząc ją o rękę, dał jej pierścionek, który kosztował więcej niż Ferrari czy inne tego typu luksusowe auta. Cena szokuje! Zobaczcie zdjęcia. Maria Szarapowa i jej pierścionek zaręczynowy.

Maria Szarapowa ogłosiła zaręczyny z Alexandrem Gilkesem 17 grudnia 2020 roku. Teraz ujawniono szczegóły dotyczące jej wspaniałego diamentowego pierścionka, który brytyjski milioner dał jej, prosząc ją o rękę. Jak donosi "Daily Mail" wykonane na zamówienie cacko kosztuje 300 tysięcy funtów czyli ponad 1,5 mln złotych! Zaprojektowała go Jessica McCormack, znany brytyjski jubiler. Pierścionek wykonany jest z 18-karatowego różowego złota i oksydowanego srebra z diamentem o szmaragdowym szlifie. "Powiedziałam 'TAK' już w dniu, w którym się poznaliśmy. To był nasz mały sekret" - napisała Maria Szarapowa, ogłaszając swoje zaręczyny w wymownym komentarzu do romantycznego zdjęcie z narzeczonym. "Dziękuję, że uczyniłaś mnie bardzo bardzo szczęśliwym chłopcem. Nie mogę doczekać naszego wspólnego życia, w którym będę cię kochał się od ciebie uczył" - dodał Alexander Gilkes. Poniżej Maria Szarapowa i jej pierścionek, który rzeczywiście robi wrażenie.

PIĘKNA Maria Szarapowa ogłosiła swoje ZARĘCZYNY! Planuje ŚLUB z bogatym przyjacielem brytyjskich książąt! ZDJĘCIA

Maria Szarapowa rok temu zakończyła karierę, w czasie której wygrała pięć turniejów wielkoszlemowych i wspięła się na szczyt tenisowego rankingu WTA. Przez długie lata uważana była za jedną z najpiękniejszych atletek na świecie, dzięki czemu zarabiała fortunę na kontraktach reklamowych. Jak podliczył serwis "Forbes", w trakcie tenisowej kariery uzbierała 325 milionów dolarów, z czego aż 286 mln dolarów to właśnie wpływy z reklam! Teraz piękna i bogata Maria wiedzie szczęśliwe życie sportowej emerytki, podróżując w egzotyczne miejsca, sprzedając swoje luksusowe słodycze, błyszcząc na salonach i zarabiając dzięki kolejnym reklamom. I planuje ślub! Alexander Gilkes, narzeczony Szarapowej, to bliski przyjaciel brytyjskiej rodziny królewskich a konkretnie księcia Williama księcia Harry'ego, których poznał studiując razem z nimi. Utrzymują bliskie relacje. Gilkes jest współzałożycielem firm Squared Circles i Paddle8, która podobno zarobiła 140 milionów dolarów. Poniżej galeria zdjęć seksownej Marii Szarapowej na plaży.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze