PIĘKNA Maria Szarapowa ogłosiła swoje ZARĘCZYNY! Planuje ŚLUB z bogatym przyjacielem brytyjskich książąt! ZDJĘCIA

2020-12-17 19:38
Maria Szarapowa i jej narzeczony Alexander Gilkes
Autor: Instagram Maria Szarapowa i jej narzeczony Alexander Gilkes

Maria Szarapowa zaręczyła się! Piękna gwiazda z tenisowych kortów właśnie ogłosiła, że powiedziała "tak" swojemu partnerowi. Chłopakiem Szarapowej jest Alexander Gilkes, brytyjski biznesmen. "Powiedziałam 'TAK' już w dniu, w którym się poznaliśmy. To był nasz mały sekret" - napisała Szarapowa, dodając wymowny pierścionek zaręczynowy i zamieszczając romantyczne zdjęcie z narzeczonym. Szarapowa i jej chłopak wyglądają razem cudownie. Za kogo Rosjanka wychodzi za mąż? Kim jest Alexander Gilkes, narzeczony Szarapowej?

Maria Szarapowa wychodzi za mąż! Słynna rosyjska tenisistka właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Kim jest chłopak Szarapowej a teraz jej narzeczony? To brytyjski biznesmen Alexander Gilkes. To bliski przyjaciel... brytyjskiej rodziny królewskich a konkretnie księcia Williama księcia Harry'ego, których poznał studiując razem z nimi. Utrzymują bliskie relacje. Alexander Gilkes spotykał się nawet z siostrą księżnej Katarzyny, Pippą Middleton. Narzeczony Szarapowej był już żonaty. W 2012 roku poślubił projektantkę Mishę Nonoo, bliską przyjaciółkę Meghan Markle. Rozwiedli się nagle w 2016 roku. Alexander Gilkes odnosi sukcesy w biznesie. Jest współzałożycielem firm Squared Circles i Paddle8, która podobno zarobiła 140 milionów dolarów. "Powiedziałam 'TAK' już w dniu, w którym się poznaliśmy. To był nasz mały sekret" - napisała Maria Szarapowa, ogłaszając swoje zaręczyny w wymownym komentarzu do romantycznego zdjęcie z narzeczonym. "Dziękuję, że uczyniłaś mnie bardzo bardzo szczęśliwym chłopcem. Nie mogę doczekać naszego wspólnego życia, w którym będę cię kochał się od ciebie uczył" - dodał Alexander Gilkes. Poniżej galeria zdjęć seksownej Szarapowej.

ZJAWISKOWA Maria Szarapowa zrzuciła ciuszki! Legła na leżaku i opala SEKSOWNE CIAŁO! [ZDJĘCIA]

Maria Szarapowa pięć razy triumfowała w turniejach wielkoszlemowych i wspięła się na szczyt tenisowego rankingu WTA. Na koniec jej wspaniałej kariery na wizerunku pięknej Maszy pojawiła się poważna rysa, gdy została złapana na stosowaniu dopingu (meldonium). Wpadka, dyskwalifikacja, kolejne poważne kontuzje i marne efekty walki o powrót na tenisowy szczyt w końcu skłoniły rosyjską gwiazdę do decyzji o zakończeniu kariery (luty 2020). Przez długie lata uważana była za jedną z najpiękniejszych atletek na świecie. Zarabiała fortunę dzięki kontraktom reklamowym. Jak podliczył serwis "Forbes", w trakcie tenisowej kariery uzbierała 325 milionów dolarów, z czego aż 286 mln dolarów z reklam! Teraz piękna i bogata Maria wiedzie szczęśliwe życie sportowej emerytki, podróżując w egzotyczne miejsca, sprzedając swoje luksusowe słodycze, błyszcząc na salonach i zarabiając dzięki kolejnym reklamom. I planuje ślub!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze