Bianca Andreescu

i

Autor: Instagram Bianca Andreescu

Słynna mistrzyni US Open stoi pod prysznicem i czeka aż woda zrobi się ciepła. ODWAŻNE ZDJĘCIA

2020-04-14 11:39

Bianca Andreescu nie skończyła jeszcze 20 lat, ale zdążyła jużz wygrać US Open, Indian Wells i dwa inne turnieje rangi WTA. Mająca rumuńskie korzenie nastolatka z Kanady ostatnio leczyła przewlekłe kontuzje, więc dla niej czas epidemii i kwarantanny to okazja, żeby podleczyć kruche zdrowie. Tenisowa gwiazda zdecydowała się też na sesję zdjęciową... pod prysznicem. W tym wieku to naprawdę odważna decyzja.

Bianca Andreescu w 2019 roku przebojem wdarła się na tenisowe salony. Mało wcześniej znana nastolatka z Kanady sprawiała kolejne niespodzianki, wygrywając turnieje w Newport Beach, Toronto i Indian Wells. A już największą sensacją był jej wrześniowy trium w wielkoszlemowym US Open. Mająca rumuńskie korzenie podbiła Nowy Jork w fenomenalnym stylu, ogrywając w wielkim finale samą Serenę Williams. Została pierwszą nastolatką z takim osiągnięciem od kiedy US Open wygrała Maria Szarapowa. Rok 2019 zaczynała na 107. miejscu, a po nowojorskiej wiktorii wspięła się na 4. pozycję! - Myślę, że jeśli potrafisz kontrolować swój umysł, możesz kontrolować wiele rzeczy. Kiedy jestem na korcie przy wielkiej publice, bardzo dobrze wychodzi mi blokowanie wszystkiego, zachowywanie koncentracji i trwanie w swojej strefie komfortu - komentowała swoje sensacyjne sukcesy Andreescu, która mimo młodego wieku na korcie imponuje dojrzałą grą i wszechstronnym tenisem.

SEKSOWNA tenisistka NAGĄ WAGINĘ zakryła psem. Teraz ubrała go w poduszkę! ZDJĘCIA

Potem nie było już tak kolorowo. Bianca Andreescu od początku 2020 roku zmagała się z przewlekłymi kontuzjami i wycofywała się z kolejnych turniejów. Dla niej wybuch epidemii i przerwanie tenisowych rozgrywek są więc w pewnym sensie korzystne. Kanadyjka leczy urazy. Zdecydowała się też na sesję zdjęciową. Nastolatka pozowała pod prysznicem, ale zdjęcia nie są przesadnie erotyczne. "Czekam pod prysznicem, aż woda zrobi się ciepła" - skomentowała fotki Bianca Andreescu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze