Iga Świątek

Autor: PAP/EPA Iga Świątek

Świątek - Bencić O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek - Bencić KIEDY finał. Mecz Świątek - Bencić GODZINA, WTA Adelaide KIEDY gra ŚWIĄTEK DZISIAJ 27.02

2021-02-26 23:38

Świątek - Bencić O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek - Bencić KIEDY finał WTA Adelaide. Mecz Świątek - Bencić GODZINA, KIEDY gra ŚWIĄTEK sobota 27.02. Iga Świątek po raz kolejny udowadnia w najlepszy możliwy sposób, że drzemie w niej ogromny talent. Reprezentantka Polski jak burza przeszła wszystkie rundy w WTA Adelaide! Dzięki temu zameldowała się w swoim pierwszym finale na twardych kortach, a jej rywalką w sobotni poranek będzie Belinda Bencić! Mecz Świątek - Bencić O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY mecz Świątek - Bencić 27.02?

Świątek - Bencić O KTÓREJ GODZINIE. Kiedy finał WTA Adelaide Świątek - Bencić

Jeśli ktoś bacznie obserwował poczynania Igi Świątek na ubiegłorocznym Roland Garros, obecnie może przeżywać małe deja vu, patrząc na to, co na kortach w Adelaide robi nasza reprezentantka. Mistrzyni French Open ponownie nie daje rywalkom żadnych szans i od pierwszej rundy demonstruje niebywałą siłę. Co prawda na swojej drodze nie spotkała przeciwniczek z najwyższych miejsc w rankingu WTA, ale nie zmienia to faktu, że wciąż prezentuje się znakomicie. Jak na razie Świątek nie straciła jeszcze seta w całym turnieju, a z rywalkami rozprawia się w ekspresowym tempie. Wszystkie spotkania rozstrzygnęła w nieco ponad godzinę i pewnie dotarła do finału. Dla Świątek będzie to pierwszy finał na twardych kortach. Wcześniej tej sztuki dokonywała na "mączce", co może jedynie potwierdzać, że nasza tenisistka stale się rozwija. Jej rywalką w decydującym spotkaniu będzie Szwajcarka Belinda Bencić i bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że to będzie największy test dla Świątek w tym turnieju.

Świątek - Bencić GODZINA meczu. Świątek - Bencić O KTÓREJ gra Świątek WTA Adelaide FINAŁ

Bencić, która była rozstawiona z numerem drugim w turnieju WTA Adelaide uchodziła za faworytkę całej imprezy. Przygodę na zawodach rozpoczęła od drugiej rundy, więc teoretycznie powinna narzekać na mniejsze zmęczenie niż Polka. Jednak Szwajcarka w półfinale spędziła na korcie zdecydowanie więcej minut, gdyż jej bój z Cori Gauff trwał blisko trzy godziny, a panie rozegrały trzy sety, w tym dwa zakończone tiebreakami. Być może to przesądzi o losach decydującego spotkania na turnieju.

Mecz Świątek - Bencić odbędzie się w sobotę 27 lutego. Świątek - Bencić O KTÓREJ GODZINIE. Panie na korcie powinny pojawić się nie wcześniej niż o 8:30 polskiego czasu. Transmisja z meczu na Canal+Sport. Relacja na żywo z meczu Świątek - Bencić na żywo w internecie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!