Zbigniew Boniek NIE WYTRZYMAŁ. Piękne słowa dla Igi Świątek, to zdanie mówi wszystko!

2021-05-16 16:38
Świątek - Riske TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć WTA Madryt Świątek - Riske Na jakim programie Iga Świątek w TV
Autor: AP Świątek - Riske TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć WTA Madryt Świątek - Riske Na jakim programie Iga Świątek w TV

Zbigniew Boniek bardzo aktywnie śledził grę Igi Świątek w trakcie turnieju ATP w Rzymie. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie wytrzymał po ostatnim secie Polki i postanowił, w swoim stylu, pogratulować jej za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter. Były piłkarz Juventusu nie może wyjść z podziwu nad grą naszej reprezentantki. Nie da się ukryć, że takie słowa idealnie opisują postawę naszej tenisistki na kortach Rzymu.

Zbigniew Boniek nie mógł się powstrzymać od komentarza na temat tryufmu Igi Świątek w trakcie turnieju WTA w Rzymie. Polka pokonała bez litości Karolinę Pliskovą z Czech i dzięki swojemu osiągnięciu zapisała się raz a dobrze w historii polskiego sportu. Taki wynik nie mógł przejść obojętnie obok Bońka, który jest zapalonym fanem tenisa i od samego początku śledził drogę Świątek do finału. Nie da się ukryć, że jego słowa idealnie obrazują drogę Polki w trakcie całego, rzymskiego turnieju.

Zbigniew Boniek komplementuje Igę Świątek. Stanowcza reakcja prezesa PZPN

Mimo że piłka nożna i tenis to dwie, zupełnie odrębne dyscypliny, to Zbigniew Boniek nie ukrywa wielkiej radości ze zwycięstwa Polki na rzymskich kortach. Szef PZPN od samego początku śledził drogę naszej reprezentantki i dodawał jej słów otuchy. Kiedy jasnym stało się, że to Polka podniesie dziś puchar za zwycięstwo turniejowe w WTA w Rzymie, szef Polskiego Związku Piłki Nożnej zamieścił na swoich mediach społecznościowycg bardzo istotne słowa, które idealnie obrazują drogę naszej reprezentantki do sukcesu.

- Padrona di Roma - napisał szef Polskiego Związku Piłki Nożnej na swoim Twitterze.

"Padrona di Roma" - czyli po polsku ulubienica Rzymu zarobiła w trakcie swojego dzisiejszego tryumfu dość pokaźną kwotę pieniędzy. Polka stała się bogatsza o 178 630 euro.

Mateusz Wysokiński
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze