Marcin Gortat może wystąpić w FAME MMA. Mogłaby go przekonać fura kasy. Wiemy, ile by chciał

2021-11-16 15:07

Największa freak-fightowa organizacja w Polsce organizuje kolejną galę, a o potencjalnym występie mówi się w kontekście kolejnych gwiazd możliwych do zatrudnienia w FAME MMA. Czy Marcin Gortat mógłby zawalczyć w klatce? Przyznał wprost, jaka kwota mogłaby go przekonać. Ta potrafi zadziałać na wyobraźnię. Można kupić za to kilka mieszkań w Warszawie.

Kolejne wielkie gwiazdy decydują się na starty w organizacji FAME MMA. Na galach freak-fightowej federacji występowali byli wojownicy UFC, byli mistrzowie KSW czy najpopularniejsi polscy raperzy. Czy niedługo zobaczymy także jedną z największych gwiazd polskiego sportu? Marcin Gortat przyznał, że nie wyklucza startu i zdradził, ile pieniędzy chciałby za taki pojedynek. Na razie nie zdradził potencjalnego rywala! Ale ta kasa, którą chciałby za takie starcie naprawdę zwala z nóg.

NIE PRZEGAP! Cezary Kulesza nie przebierał w słowach po meczu Polska - Węgry! Napisał wprost, co myśli o postawie Polaków

Marcin Gortat w FAME MMA? Powiedział, ile chce kasy

Marcin Gortat regularnie grywa w gry komputerowe i zdarza mu się to transmitować w internecie. Podczas rywalizacji w "Call of Duty: Warzone" jeden z kolegów koszykarza zdradził, że wyszedłby do ringu za milion złotych. Gortat momentalnie odpowiedział, że w jego przypadku byłoby to aż... dziesięć milionów złotych!

Memy po meczu Polska - Węgry. Zobacz galerię i sprawdź!

- Dawaj na ring - cytuje wpis Jerzego Janowicza z czatu portal SportoweFakty.wp.pl. Z pewnością takie starcie dwóch wielkich sportowców wzbudziłoby duże zainteresowanie wśród kibiców. Ciekawe, kto z pojedynku rosłych zawodników wyszedłby górą. Głosujcie w sondzie, zdradzając nam swoje zdanie.

Sonda
Kto wygrałby walkę Gortat - Janowicz?

FAME MMA 12: Kiedy gala?

Gala FAME MMA 12 odbędzie się już w sobotę, 20 listopada w trójmiejskie Ergo Arenie. Transmisja jedynie w systemie PPV. Walką wieczoru będzie pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. "Polish Zombie" to były mistrz organizacji KSW.

NIE PRZEGAP! Gwiazdor FAME MMA surowo ukarany przez policję. Nieźle przeskrobał, taki mandat dostaje się bardzo rzadko!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze