Cezary Kulesza nie przebierał w słowach po meczu Polska - Węgry! Napisał wprost, co myśli o postawie Polaków. Jest mowa o błędach

2021-11-16 9:37

Powiedzieć, że reprezentacja Polski nie zaprezentowała się zbyt dobrze na PGE Narodowym podczas spotkania Polska - Węgry, to jakby nie powiedzieć nic. Biało-czerwoni potrzebowali korzystnego wyniku, aby rozpocząć baraże jako jedna z rozstawionych drużyn, jednak porażka sprawiła, że los Polaków leży teraz w rękach innych drużyn. Po meczu Polska - Węgry prezes PZPN, Cezary Kulesza nie gryzł się w język i wprost napisał, co sądzi o grze piłkarzy prowadzonych przez Paulo Sousę.

Przed meczem Polska - Węgry, który był ostatnim spotkaniem Biało-czerwonych w grupie I eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata, piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę mieli już zapewniony udział w barażach, jednak wciąż potrzebowali korzystnego wyniku, aby ułatwić sobie walkę o przepustkę do Kataru. Polacy nie zaprezentowali się jednak tak dobrze, jak oczekiwali tego fani i przegrali na PGE Narodowym 1:2. Taki wynik sprawił, że nie tylko kibice, ale również dziennikarze mieli sporo uwag oraz jak się okazało, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, który po spotkaniu Polska - Węgry zdecydował się wprost powiedzieć, co myśli o postawie Biało-czerwonych. 

Paulo Sousa zaatakowany z każdej strony. Uderzają w niego bezlitośnie. Dziwne tłumaczenie selekcjonera

O tym, że w poniedziałkowy wieczór w Warszawie lepsi okazali się lepsi, zadecydowała nie tylko słaba postawa Polaków w obronie, ale również głupie błędy, których dało się uniknąć. Piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę musieli radzić sobie w Warszawie bez Roberta Lewandowskiego i udało im się strzelić bramkę, chociaż stracili aż dwie. To sprawiło, że prezes PZPN w gorzkich słowach skomentował to, co zobaczył. 

Mateusz Borek podał zatrważające informacje. PZPN straci gigantyczne pieniądze? Szokująca kwota

Zobaczcie memy po mecze Polska - Węgry, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Cezary Kulesza nie krył, że postawa Polaków go zawiodła! Gorzkie słowa prezesa PZPN po meczu Polska - Węgry

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie gryzł się w język i bez ogródek skomentował to, co zobaczył na murawie PGE Narodowego w meczu Polska - Węgry. - To był słaby mecz w naszym wykonaniu. Jestem zawiedziony, podobnie jak wszyscy kibice, dzisiejszą porażką. Przed nami trudne zadanie w barażach, ale Polacy zawsze walczą do końca. Teraz jest czas na wnioski sztabu szkoleniowego i poprawę błędów - napisał Cezary Kulesza na Twitterze, po ostatnim gwizdku sędziego. 

Liderzy reprezentacji Polski surowi po przegranej z Węgrami. Padły mocne słowa

Kiedy baraże el. MŚ 2022? Z kim Polska zagra w barażach?

Biało-czerwoni przed meczem Polska - Węgry potrzebowali korzystnego rezultatu, aby zapewnić sobie bycie rozstawionym, jednak po porażce 1:2, pozycja Polaków zależy od wyników pozostałych meczów eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata. O tym, z kim Polacy powalczą o przepustkę na Mistrzostwa Świata w Katarze, dowiemy się, gdy wszystkie spotkania zostaną rozegrane. Obecnie Polacy zajmują 6. miejsce wśród drużyn, które powalczą w barażach, czyli ostatnią lokatę, która daje rozstawienie w rywalizacji. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Baraże rozegrane zostaną w dniach 24-29 marca 2022 roku. 

Matty Cash stanął przed tysiącami fanów na PGE Narodowym i... aż trudno w to uwierzyć! Na tę chwilę czekał od dawna

Sonda
Czy Polacy awansują na mistrzostwa świata
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze