Matty Cash stanął przed tysiącami fanów na PGE Narodowym i... aż trudno w to uwierzyć! Na tę chwilę czekał od dawna

2021-11-15 20:42

Po tym, jak Matty Cash otrzymał polskie obywatelstwo, a później powołanie na listopadowe mecze reprezentacji Polski, zawodnik reprezentujący na co dzień barwy Aston Villi wszedł na ostatnie 30 minut meczu z Andorą. Podczas kolejnego spotkania Polska - Węgry, reprezentant Polski mógł wreszcie wyjść w pierwszym składzie Biało-czerwonych, a co za tym idzie zaśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego" przed dziesiątkami tysięcy polskich fanów. Okazuje się, że zgodnie z obietnicą, Matty Cash przygotował się na tę chwilę.

Otrzymanie przez Matty'ego Casha polskiego obywatelstwa tuż przed listopadowymi meczami reprezentacji Polski w eliminacjach do zbliżających się mistrzostw świata sprawiło, że trener Paulo Sousa, zgodnie z oczekiwaniami, postanowił powołać zawodnika Aston Villi na mecze z Andorą i Węgrami. O ile w pierwszym z nich Matty Cash nie znalazł się w wyjściowej jedenastce i tak pojawił się na murawie, zaliczając swój długo wyczekiwany debiut w koszulce Biało-czerwonych. Na wyjście na murawę od pierwszej minuty musiał poczekać do meczu Polska - Węgry na PGE Narodowym, a co za tym idzie, również na moment, w którym mógł zaśpiewać polski hymn. 

Czytaj także: Przed meczem Polska - Węgry Klichowi ukazał się Marek Mostowiak z M jak miłość! Prawdziwy hit

Paulo Sousa zdecydował się postawić na 24-latka występującego na co dzień w Aston Villi w ostatnim meczu eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata i to umieścił go z pierwszym składzie. Matty Cash po raz pierwszy w swojej karierze miał więc okazję wyjść na murawę PGE Narodowego w trykocie Biało-czerwonych i spotkać się z kibicami reprezentacji Polski. Później, wraz ze swoimi kolegami, odśpiewał hymn, którego uczył się już od dawna. 

Gdy zobaczyliśmy Sylwię Dekiert w tej kreacji, zbieraliśmy szczęki z podłogi. Gwiazda TVP zniewala urodą

Zobaczcie, z jaką pięknością randkował Matty Cash, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Matty Cash odrobił pracę domową! Hymn poszedł mu śpiewająco

W materiałach z listopadowego zgrupowania reprezentacji Polski, które mogliśmy zobaczyć na kanale "Łączy Nas Piłka" na YouTube Matty Cash zaręczał, że uczy się języka polskiego i jest gotowy do tego, aby odśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego" przed dziesiątkami tysięcy fanów. Jak okazało się przed meczem Polska - Węgry, prawy obrońca Biało-czerwonych odrobił pracę domową i zaśpiewał polski hymn bez zająknięcia. 

Były kapitan reprezentacji Polski szuka drugiego dna w absencji Lewandowskiego. Wymowne słowna

Sonda
Czy Matty Cash zostanie gwiazdą reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze