Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

Gwiazdor FAME MMA surowo ukarany przez policję. Nieźle przeskrobał, taki mandat dostaje się bardzo rzadko!

2021-11-15 12:52

Gala FAME MMA 12 już 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Najpopularniejsi celebryci w Polsce wyjdą do klatki, by rozwiązywać swoje konflikty. Jeden z nich będzie naprawdę gorący! W rzymskim ringu pojawią się Arkadiusz Tańcula i Jacek Murański. Zwaśnieni panowie wyjaśnią swoje niesnaski w klatce. Zanim aktor dojechał na konferencję przed galą... otrzymał sowity mandat. Taki dostaje się naprawdę rzadko, więc musiał nieźle przeksrobać!

Arkadiusz Tańcula w ostatniej chwili, tydzień przed galą poznał nowego rywala na FAME MMA 12. Do tej pory wiadomo było, że miał być to Mateusz Murański. Obaj znają się z planu serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i delikatnie mówiąc - nie pałają do siebie sympatią. Niestety, z powodu kontuzji "Muran" nie będzie mógł walczyć i zostanie zastąpiony przez... swojego tatę. Te informacje przekazano podczas niedzielnej konferencji, która poprzedza samo wydarzenie. Tańcula miał drobne problemy z dojazdem do Łodzi. Dlaczego? Po drodze zatrzymała go drogówka.

NIE PRZEGAP! Niezwykła zmiana w karcie walk przed FAME MMA 12! Jacek Murański zastąpi… swojego syna!

FAME MMA 12: Tańcula z dużym mandatem

Ryży z "Lombard. Życie pod zastaw" został złapany, gdy bardzo spieszył się na konferencję. Starał się nie spóźnić, ale niestety mu to najprawdopodobniej nie wyszło. - To już na pewno się spóźnimy. Nie pytajcie ile punktów - mówił na InstaStories popularny aktor. Tańcula niedługo później zdradził, że otrzymał dziesięć punktów karnych. Rzeczywiście musiał gnać jak szalony. Na szczęście, potem udało się uniknąć kolejnych problemów i pojawił się na konferencji.

Zmarł zawodnik MMA Mateusz Łazowski - żegnają go gwiazdy sportu.

Jakie będą zasady pojedynku Tańcula vs tata Murański? Zadecydowano, że starcie stoczone będzie w rzymskiej klatce o wymiarach 3x3 metry. Zawodnicy mierzyć się będą w małych rękawicach. Dozwolone będzie wykorzystanie łokci. Każda z pięciu rund potrwa po dwie minuty.

FAME MMA 12: Kiedy gala?

Gala FAME MMA 12 odbędzie się już w sobotę, 20 listopada w trójmiejskie Ergo Arenie. Transmisja jedynie w systemie PPV. Walką wieczoru będzie pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. "Polish Zombie" to były mistrz organizacji KSW.

Sonda
Kto wygra walkę Murański - Tańcula?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze