Jacek Murański

i

Autor: Ola Ciska / Elite Fighters Jacek Murański

Niezwykła zmiana w karcie walk przed FAME MMA 12! Jacek Murański zastąpi… swojego syna!

2021-11-14 21:11

Przed FAME MMA 12 wiele emocji wzbudzało przede wszystkim starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim, które miało być rewanżem po walce tych zawodników na FAME MMA 10. Wtedy lepszy okazał się Tańcula, ale okazuje się, że Mateusz Murański nie będzie miał okazji odkuć się, bowiem z występu wyeliminowała go kontuzja! Tańcula będzie miał jednak innego rywala, a do walki z nim stanie, Jacek Murański, ojciec Mateusza.

FAME MMA 12 zapowiada się naprawdę obiecująco! Do klatki wrócą m.in. Don Kasjo czy Kamila Wybrańczyk, a swój debiut zanotuje Krzysztof Radzikowski. Wiele emocji przed galą budziła także walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim, która miała być rewanżem po starciu tych dwóch zawodników na FAME MMA 10. Miała, bowiem Mateusz Murański nie będzie mógł wystąpić na gali z powodu kontuzji! Szybko jednak się okazało, że fani nie będą bardzo zawiedzeni, bowiem do klatki, w zastępstwie syna wejdzie Jacek Murański!

Szumna zapowiedź Arkadiusza Tańculi przed rewanżem z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 12! Padły ważne słowa

Zobacz gorące zdjęcia ring girls z FAME MMA 11!

Jacek Murański zastąpi syna w klatce!

Między rodziną Murańskich a Arkadiuszem Tańculą wrze coraz bardziej! Niedawno, na Face to Face przed walką na FAME MMA 12, „AroY” w bardzo ostrych słowach starł się zarówno z Mateuszem Murańskim, jak i jego ojcem, z którym połączono się telefonicznie. Mimo że młodszy z rodu Murańskich wypada z gry, to Tańcula i tak będzie mógł wyrównać pewne rachunki – walcząc jednak z Jackiem, a nie Mateuszem Murańskim.

Mateusz Łazowski nie żyje. TOPR zdradził szczegóły wypadku, są nowe informacje

Tańcula i Mateusz Murański znają się z planu programu „Lombard. Życie pod zastaw” gdzie razem występowali. Najpierw zostali kolegami, jednak później doszło do konfliktu, który narasta do teraz i rozszerzył się na rodziny obu zawodników. Arkadiusz Tańcula nie powinien być więc zawiedziony, że zamiast drugiej walki z Mateuszem, będzie mógł zmierzyć się z jego ojcem.

Sonda
Kto będzie lepszy w walce Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze