Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula, mateusz_muranski Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański

Szumna zapowiedź Arkadiusza Tańculi przed rewanżem z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 12! Padły ważne słowa

2021-11-10 20:08

Pierwsze starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10 elektryzowało fanów freak fightu jeszcze na długo przed tym, jak zawodnicy znaleźli się w klatce. Wszystko za sprawą ich konfliktu, który rósł wraz z każdym kolejnym spotkaniem. Na gali FAME MMA 12 będziemy świadkami rewanżu Tańcula - Murański, jednak "AroY" już zapowiedział, że nie popełni błędu, który przydarzył mu się podczas pierwszego starcia.

Gala FAME MMA 12 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kolejne walki, na które czekają rzesze fanów. Przede wszystkim wzięciem cieszy się starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem, jednak na FAME 12 będziemy również świadkami wielkiego rewanżu Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Kibice FAME MMA doskonale pamiętają ich niedawno konflikt, który rozpalał do czerwoności przed starciem na FAME 10 oraz to, co działo się w oktagonie podczas trzyrundowego starcia Tańcula- Murański. Przed rewanżem na FAME 12, atmosfera za sprawą Tańculi i Murańskiego znów gęstnieje tym bardziej, że "Aroy" zdecydował się na szumną zapowiedź przed wejściem do oktagonu. 

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk złożył Sylwii Dekiert specjalną obietnicę! Wszystko się wydało, tego już nie ukryją

Arkadiusz Tańcula podczas pierwszej walki z Mateuszem Murańskim rzucił się na swojego rywala, dając ponieść się emocjom, co mogło skończyć się dla niego bardzo źle. Podczas trzeciej rundy gwiazdor serialu "Lombard. Życie pod zastaw" słaniał się na nogach, cudem unikając nokautu ze strony Mateusza Murańskiego. Przed rewanżem Tańcula - Murański na FAME 12, "Aroy" zapowiedział, że tym razem nie popełni tego błędu. 

Popek przeszedł wielką metamorfozę. Pokazał swoją nową fryzurę, a fanki aż zaniemówiły!

Zobaczcie ring girls, które pojawiły się na gali FAME MMA 11, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Arkadiusz Tańcula nie da się sprowokować Mateuszowi Murańskiemu! Szumna zapowiedź "AroYa"

Tańcula nie ukrywał, że podczas pierwszej walki z "Muranem" nie wszystko poszło po jego myśli, jednak taka sytuacja nie powtórzy się podczas rewanżu - No nie dałem rady, głowa mi puściła... Teraz pracuję nad tym, pracuję z psychologiem. Drugi raz ta sytuacja się nie powtórzy. Dwa razy tego samego błędu nie popełnię i dwa razy nie dam się nabrać na tę samą sztuczkę, czy technikę. Ja się nie boję, że te demony powrócą. Ja byłem w tym świecie, o którym wy nie macie pojęcia, wróciłem z niego, drugi raz tam nie będę - wyznał "AroY" w oficjalnej zapowiedzi walki Tańcula - Murański przed FAME MMA 12. 

Mariusz Pudzianowski jednym zdjęciem przeraził swoich fanów! Nie mogli uwierzyć w to, co widzą

FAME MMA 12 KARTA WALK - Kto walczy na gali?

Walka wieczoru: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin Wrzosek

  • Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Krzysztof Radzikowski - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Kacper Błoński
  • Zusje - Marta "Martirenti" Rentel
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula - Mateusz "Muran" Murański
  • Kamila "Kamieszka" Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk
  • Patryk "Ryba" Karaś - Kornel "Koro" Regel
Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze