Popek przeszedł wielką metamorfozę. Pokazał swoją nową fryzurę, a fanki aż zaniemówiły!

2021-11-10 19:02
Popek
Autor: SE Popek

Popek to jedna z największych gwiazd polskiego świata muzyki i sportu. Niektórzy fani mówią o nim już jako o legendzie nadwiślańskiego rapu. Jednak od jakiegoś czasu w jego życiu jest mniej miejsca na koncerty i muzykę. Wszystko przez kolejne wyzwania w MMA, które podejmuje. Kibice interesują się wszystkim, co związane z gwiazdą i nic dziwnego, że jego nowa fryzura wielu z nich zelektryzowała.

Popek od wielu lat cieszy się w Polsce wielką popularnością. Gdy nagrywał kolejne piosenki, młodzież w naszym kraju uczyła się ich na pamięć. Nie powinno więc nikogo dziwić, że gdy podjął decyzję o rozpoczęciu poważniejszej przygody z MMA, fani błyskawicznie zainteresowali się również tą dyscypliną. Walki z udziałem Popka cieszą się niesłabnącą popularnością, a sam zainteresowany poświęca mnóstwo czasu na treningi. Zmienił wyraźnie swój tryb życia i też przez to ma znacznie mniej czasu na realizację muzycznych zobowiązań. Na jednym z ostatnich koncertów znalazł jednak sposób, jak znów zaskoczyć publikę. Poszło o jego nową fryzurę.

Mariusz Pudzianowski szczerze o używkach. Powiedział o alkoholu, papierosach i narkotykach, nie uwierzycie

Nowa fryzura Popka. Fani zauważyli od razu

W ostatnim czasie Popek eksperymentował ze swoimi włosami. Próbował już kilku fryzur, ale z żadną nie wytrzymywał dłużej. Wcześniej przyzwyczaił fanów do krótko ostrzyżonych, ciemnych włosów. Później na głowie pojawiły się wystrzyżone wzorki. Następnie zobaczyliśmy Popka w wydaniu wygolonym w zasadzie na łyso, a ostatnio zaszokował publikę, gdy przefarbował się na wyjątkowo jasny blond. Teraz znów zmienił image, co na Instagramie od razu zauważyli fani. Na jednym z ostatnich zdjęć koncertowych widać, że Popek wrócił do ciemniejszych włosów i najwyraźniej przypadło to do gustu obserwującym.

Jan Błachowicz opowiedział o wychowaniu dziecka! Piękne słowa, ojcowie mogą brać z niego przykład

Zdjęcie Popka wywołało zamieszanie

Popek wrzucił serię zdjęć, która potwierdza tylko jego wielką popularność w całej Polsce. Na jego koncercie znowu pojawił się prawdziwy tłum fanów, spragnionych jego przebojów. "Hegemon Paweł - Przywódca stada" - podpisał fotki sam autor instagramowego wpisu. Jedna z fanek od razu zwróciła uwagę na fryzurę idola. "Nareszcie czarne" - napisała w komentarzu i doczekała się szybkiej odpowiedzi od innej obserwującej. "Z pasemkami najlepiej wyglądał" - zauważyła komentująca. "Ale w siwych nie bardzo" - zgodziły się obie fanki Popka.

Sonda
Czy podoba Ci się nowa fryzura Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze