Mariusz Pudzianowski jednym zdjęciem przeraził swoich fanów! Nie mogli uwierzyć w to, co widzą

2021-11-10 6:31
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski bez wątpienia zalicza się do grona najaktywniejszych sportów w mediach społecznościowych, regularnie dzieląc się ze swoim fanami kolejnymi przemyśleniami oraz zdjęciami, jakie gwiazdor KSW znajduje w swoim prywatnym archiwum. Tym razem "Pudzian" również postanowił pochwalić się swoim znaleziskiem, czym przeraził kilku internautów. Wszystko przez to, jak wyglądał przed laty.

Mariusz Pudzianowski przez długie lata pracował na swój sukces, zasuwając na żmudnych treningach i wylewając siódme poty na siłowni, aby móc rywalizować w zawodach Strongman, gdzie odnosił kolejne sukcesy. Wraz z upływem czasu, "Pudzian" przeniósł się na matę i stał się jedną z największych gwiazd KSW, powiększając grono swoich fanów. Pudzianowski doskonale wie, jak dbać o internautów i regularnie publikuje on kolejne posty na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzieląc się przemyśleniami lub zdjęciami z dawnych lat, ku ucieszę fanów, którzy wciąż wspominają początki jego kariery. 

Robert Lewandowski masakruje polskie szkolenie. MIAZGA! Rozjechał nasz system

Podobnie było i tym razem, kiedy Mariusz Pudzianowski znalazł na swoim laptopie stare zdjęcie, wykonane jeszcze w czasach, gdy gwiazdor KSW brał udział w zawodach Strongman. Fotografia zrobiła jednak ogromne wrażenie na internautach, którzy mogli przypomnieć sobie, jak Pudzianowski wyglądał w tamtym okresie oraz jak bardzo zmienił się od tego czasu. Reakcja jednego z internautów nie zostawia żadnych złudzeń, że zmieniło się bardzo wiele.

Szymon Kołecki blisko FAME MMA?! Mirosław Okniński się wygadał, wszystko przez dzieci byłej gwiazdy KSW

Sprawdźcie, co Mariusz Pudzianowski sądzi o Marcinie Najmana, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego sprzed lat przeraziło internautów. Nie mogli uwierzyć, jak bardzo się zmienił od tego czasu

- Wykopane z laptopa. Upasiony Pudzian 145kg I ten grubas miał wytrzymać 3x5min !! Taaa chyba leżąc Dziś tak!! Ale kosztowało to 12lat pracy i nie wspomnę ile razy leżałem trup w rogu sali treningowej!!!! - napisał na Instagramie Mariusz Pudzianowski, dodając zdjęcie sprzed lat, gdy brał jeszcze udział w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie. To, jak jeszcze kilkanaście lat temu wyglądał "Pudzian" wprawiło fanów w osłupienie. - O ku***, ale bestia - napisał pod zdjęciem jeden z fanów. Jego komentarz szybko zaczął zbierać kolejne lajki od osób, które podzielają jego opinię o jednej z największych gwiazd KSW.

Wystarczyło jedno zdjęcie Mameda Khalidova, by fani popłakali się ze śmiechu. Komiczne ujęcie, to trzeba zobaczyć

Mariusz Pudzianowski sprzed lat przeraził fanów
Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Mariusz Pudzianowski sprzed lat przeraził fanów

Ogromna zmiana w życiu Mariusza Pudzianowskiego. To wymagało wielkiego poświęcenia

W chwili, gdy Mariusz Pudzianowski zdecydował się dołączyć do federacji KSW, w której walczy nieprzerwanie od 2009 roku, zmieniło się niemalże całe jego życie. Przede wszystkim "Pudzian" musiał zacząć więcej czasu spędzać na macie, aby nauczyć się walczyć. Ponadto, musiał on diametralnie zmienić swoje plany treningowe oraz żywieniowe, aby zrzucić wagę. Ta decyzja okazała się jedną z lepszych, przede wszystkim dla polskiego MMA. W swojej karierze, Mariusz Pudzianowski pojawił się w klatce już 24 razy, wygrywając aż 16 walk, ostatnią z nich na KSW 64, gdzie błyskawicznie zgasił światło Bombardierowi. 

Mariusz Pudzianowski brutalnie znokautował Bombardiera! Spektakularny koniec hitowego starcia [WIDEO]

Sonda
Czy podobała Ci się walka Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze