Artur Szpilka nie wytrzymał i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Fani nie mogli uwierzyć, posypały się gromy

2021-11-06 8:12
Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski
Autor: SE/ Tomasz Radzik Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski

Ostatnia walka Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem na KSW 64 wzbudziła wiele emocji, przede wszystkim ze względu na to, że "Dominator" szybko zgasił światło senegalskiemu zapaśnikowi. Błyskawicznie po tym starciu, fani dziennikarze oraz inni sportowcy zaczęli szukać kolejnego rywala dla Pudzianowskiego i jedna z kandydatur przewija się coraz częściej. W tej sprawie postanowił działać również Artur Szpilka, który napisał gwieździe KSW kilka słów.

Po wielu miesiącach czekania, fani sportów walki wreszcie mieli okazję obejrzeć starcie Mariusz Pudzianowskiego z Bombardierem na KSW 64. Początkowo zawodnicy mieli spotkać się w oktagonie już w marcu, jednak wtedy senegalski zapaśnik wypadł z karty walk na kilka godzin przed galą, z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego, co stało się później powodem do drwin i żartów ze strony internautów. Gdy w końcu doszło do tego starcia, fani mogli być w szoku, bowiem zakończyło się już zaledwie kilkanaście sekund po tym, jak się rozpoczęło, a Mariusz Pudzianowski błyskawicznie zgasił światło Bombardierowi celnym prawym. To sprawiło, że kibice, dziennikarze oraz inni sportowcy błyskawicznie zaczęli szukać dla jednej z największych gwiazd federacji kolejnego rywala. 

Koszmarna kontuzja w oktagonie! Od samego patrzenia aż robi się słabo. Trenerzy łapali się za głowy [WIDEO]

Materla chce walczyć z Pudzianowskim

Swoją gotowość do walki z Mariuszem Pudzianowskim niemal nieustannie zgłaszają kolejni zawodnicy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w oktagonie z jednym z ojców chrzestnych MMA w Polsce i legendą KSW. Po walce Pudzianowski - Bombardier, do tego grona dołączył również Michał Materla, a kandydatura ta spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony fanów oraz innych zawodników. W sprawie zorganizowania tej walki postanowił działać również Artur Szpilka.

Wydało się, ile książek w życiu naprawdę przeczytał Popek. Ta liczba powaliła wszystkich

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Artur Szpilka namawia Pudzianowskiego na walkę! Nie mógł się powstrzymać, musiał napisać to gwiazdorowi KSW 

Mariusz Pudzianowski niejednokrotnie udowadniał już swoim fanom, że jest niesamowicie aktywny w mediach społecznościowych, ale tym razem nie mógł się spodziewać tego, co nadejdzie pod jego ostatnim postem. Jak spod ziemi w komentarzach pojawił się Artur Szpilka, który nie odnosząc się do treści posta, zaczął namawiać Pudziana na walkę z Materlą. - Staruszku Walcz z @michal_materla a nie senegalskim Bombardierem cała Polska zobaczy ta walkę - napisał pod zdjęciem Pudzianowskiego Szpilka.

FC Barcelona ma nowego trenera! Xavi wraca na Camp Nou. Wielkie oczekiwania

Artur Szpilka namawia Pudzianowskiego na walkę z Materlą
Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Artur Szpilka namawia Pudzianowskiego na walkę z Materlą

Wiadomość Artura Szpilki spotkała się z błyskawiczną reakcją internautów, którzy w większości przypadków uznali, że nie jest to najlepszy czas i miejsce na tego typu działania ze strony pięściarza. - @artur_szpilka serio ? - zapytał ironicznie jeden z fanów Pudziana. - @artur_szpilka tak zebrać o walkę dla Materli ? - dodał kolejny z internautów. Nie brakowało jednak osób, którym spodobały się działania Artura Szpilki, bowiem również chętnie obejrzałyby walkę Pudzianowski - Materla. Jak na razie nie wiadomo, czy do takiego pojedynku w ogóle dojdzie, jednak zainteresowanie starciem wydaje się na tyle duże, że KSW z pewnością poczyni pewne kroki w tym kierunku. 

Jan Tomaszewski szczerze o przyszłości Legii w Lidze Europy. Ocenił szansę na dalszą grę

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze