Armia Fight Night 11, kontuzja Mateusz Pawlik

i

Autor: YouTube/ TVP Sport screen Armia Fight Night 11, kontuzja Mateusz Pawlik

Koszmarna kontuzja w oktagonie! Od samego patrzenia aż robi się słabo. Trenerzy łapali się za głowy [WIDEO]

2021-11-06 7:32

Zawodnicy wychodzący do ringu lub oktagonu doskonale wiedzą, że podczas pojedynku istnieje ogromne ryzyko uszczerbku na zdrowiu, chociaż poważne kontuzje w klatce nie zdarzają się nader często. Niestety, podczas gali Armia Fight Night Mateusz Pawlik nie miał tylko szczęścia i musiał przedwcześnie zakończyć walkę z powodu koszmarnie wyglądającej kontuzji ręki. Od samego patrzenia aż robi się słabo.

Fani sportów walki, którzy zdecydowali się spędzić piątkowy wieczór 5 listopada przed telewizorem, oglądając galę Armia Fight Night 11 nie mogli narzekać na brak emocji. W klatce pojawiło się bowiem wielu zawodników, którzy zaprezentowali wysoki poziom i udowodnili, że są gotowi na to, aby walczyć z najlepszymi wojownikami w Polsce. Niestety, na Armia Fight Night 11 doszło również po poważnej kontuzji jednego z zawodników. Podczas starcia Łukasza Stanka z Mateuszem Pawlikiem, drugi z zawodników niefortunnie upadł na matę i musiał przedwcześnie zakończyć swój udział w walce przed kontuzję, która już na pierwszy rzut oka wygląda koszmarnie. 

Wydało się, ile książek w życiu naprawdę przeczytał Popek. Ta liczba powaliła wszystkich

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra

Koszmarna kontuzja na gali Armia Fight Night 11

Walka Stanek - Pawlik nie trwała zbyt długo i musiała zostać przerwana już po nieco ponad minucie. Mateusz Pawlik próbował się obronić przed obaleniem ze strony rywala i zapłacił za to wysoką cenę. Podczas upadku, jego prawa ręka wygięła się w nienaturalny sposób, czego skutki od razu odczuł. Pawlik przestał interesować się rywalem i natychmiast skierował swój wzrok na rękę, która najprawdopodobniej uległa złamaniu. Zawodnik natychmiast odwrócił się na plecy i zakrył grymas bólu zdrową ręką, czekając na pomoc medyków. Jego sztab trenerski widząc całe zajście, tylko złapał się za głowy nie wierząc w to, co właśnie przytrafiło się Pawlikowi. Zobaczcie, jak wyglądała ta kontuzja poniżej. Obrazki tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 

Sensacyjne wieści dla „Diablo”! Bokser był w szoku, gdy to usłyszał, aż go zatkało

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze