Koszmarna kontuzja w oktagonie! Od samego patrzenia aż robi się słabo. Trenerzy łapali się za głowy [WIDEO]

2021-11-06 7:32

Zawodnicy wychodzący do ringu lub oktagonu doskonale wiedzą, że podczas pojedynku istnieje ogromne ryzyko uszczerbku na zdrowiu, chociaż poważne kontuzje w klatce nie zdarzają się nader często. Niestety, podczas gali Armia Fight Night Mateusz Pawlik nie miał tylko szczęścia i musiał przedwcześnie zakończyć walkę z powodu koszmarnie wyglądającej kontuzji ręki. Od samego patrzenia aż robi się słabo.

Fani sportów walki, którzy zdecydowali się spędzić piątkowy wieczór 5 listopada przed telewizorem, oglądając galę Armia Fight Night 11 nie mogli narzekać na brak emocji. W klatce pojawiło się bowiem wielu zawodników, którzy zaprezentowali wysoki poziom i udowodnili, że są gotowi na to, aby walczyć z najlepszymi wojownikami w Polsce. Niestety, na Armia Fight Night 11 doszło również po poważnej kontuzji jednego z zawodników. Podczas starcia Łukasza Stanka z Mateuszem Pawlikiem, drugi z zawodników niefortunnie upadł na matę i musiał przedwcześnie zakończyć swój udział w walce przed kontuzję, która już na pierwszy rzut oka wygląda koszmarnie. 

Wydało się, ile książek w życiu naprawdę przeczytał Popek. Ta liczba powaliła wszystkich

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra

Koszmarna kontuzja na gali Armia Fight Night 11

Walka Stanek - Pawlik nie trwała zbyt długo i musiała zostać przerwana już po nieco ponad minucie. Mateusz Pawlik próbował się obronić przed obaleniem ze strony rywala i zapłacił za to wysoką cenę. Podczas upadku, jego prawa ręka wygięła się w nienaturalny sposób, czego skutki od razu odczuł. Pawlik przestał interesować się rywalem i natychmiast skierował swój wzrok na rękę, która najprawdopodobniej uległa złamaniu. Zawodnik natychmiast odwrócił się na plecy i zakrył grymas bólu zdrową ręką, czekając na pomoc medyków. Jego sztab trenerski widząc całe zajście, tylko złapał się za głowy nie wierząc w to, co właśnie przytrafiło się Pawlikowi. Zobaczcie, jak wyglądała ta kontuzja poniżej. Obrazki tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 

Sensacyjne wieści dla „Diablo”! Bokser był w szoku, gdy to usłyszał, aż go zatkało

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze