Okrutnie zadrwili z rywala Mariusz Pudzianowskiego na KSW 64! Aż przykro się to czyta

2021-10-09 16:19
Bombardier, Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ bombardier_officiel, pudzianofficial Bombardier, Mariusz Pudzianowski

Fani sportów walki w Polsce mogli przeżyć prawdziwy szok, gdy na kilka godzin przed walką Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem na KSW 59 w marcu tego roku, Serigne Ousmane Dia trafił do szpitala i wypadł z walki wieczoru. Włodarze KSW nie odpuścili jednak tak łatwo i podczas KSW 64 znów ma dojść do starcia Pudzianowski - Bombardier. Kibice nie zapomnieli jednak, jak skończyła się historia z pierwszą walką i jeden z nich postanowił okrutnie zadrwić z rywala "Pudziana".

Pomimo upływających lat, Mariusza Pudzianowski wciąż zalicza się do grona największych gwiazd federacji KSW, a jego kolejne walki oglądają tłumy kibiców. Wielu z nich mogło przeżyć prawdziwy szok, gdy w marcu tego roku, dosłownie na chwilę przed walką "Pudziana" z Bombardierem okazało się, że Serigne Ousmane Dia nie wystąpi na gali KSW 59, ponieważ trafił do szpitala cierpiąc z bólu. Wtedy miejsce Bombardiera zajął Nikola Milanović, który na co dzień jest ochroniarzem na galach sportów walki. Senegalczyk wtedy nie mógł się spodziewać, że to zastępstwo będzie mu wypominane jakiś czas później. 

Półnagi Mariusz Pudzianowski budził fanów skoro świt! Po tym wideo aż nas zmroziło

Bombardier doszedł już do siebie co sprawiło, że włodarze KSW znów mogli siąść z nim do stołu i przedyskutować ewentualną walkę z Mariuszem Pudzianowskim i jak się okazało, co się odwlecze, to nie uciecze. Już podczas następnej gali KSW 64, Bombardier spotka się z Pudzianowskim w oktagonie podczas walki wieczoru. Internauci nie zapomnieli jednak o tym, co wydarzyło się kilka miesięcy temu i jeden z nich postanowił zadrwić z Senegalczyka. 

Rysiek Szczena zatrzymany przez policję przed walką z Marcinem Najmanem! "El Testosteron" zwrócił się do sądu

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Federacja KSW postanowiła przypomnieć kibicom, że do długo wyczekiwanego starcia zostały już tylko dwa tygodnie. Post okazał się jednak idealną okazją dla jednego z użytkowników portalu, aby bezlitośnie zadrwić z Senegalczyka, który wypadł z walki przez kontuzję i ból. - Teraz panuje strach wśród personelu kto w razie kontuzji Bombardiera będzie musiał go zastąpić - zażartował jeden z internautów pod postem promującym starcie Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem na Facebooku. 

Mamed Chalidow tym się brzydzi! Opowiedział o wszystkim, nie gryzł się w język

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski zwycięży z Bombardierem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze