Mariusz Pudzianowski, Serigne Ousmane Dia

i

Autor: Twitter / KSW Mariusz Pudzianowski, Serigne Ousmane Dia

Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 64! Kibice doczekają się wielkiego hitu

2021-09-21 20:06

Mariusz Pudzianowski przymierza się do trzeciej walki w tym roku! Przez długi czas nie było wiadomo, z kim „Pudzian” zmierzy się na gali KSW 64, ale teraz polska federacja MMA odkryła karty. Okazuje się, że były strongman zmierzy się z zawodnikiem, z którym miał stoczyć walkę już wcześniej – jego rywalem będzie Serigne Ousmane Dia, znany również jako „Bombardier”.

Do walki „Pudziana” z „Bombardierem” miało dojść już 20 marca tego roku na gali KSW 59. Niestety, wtedy potężnego Senegalczyka z gry wykluczyła kontuzja, a dokładniej – zapalenie wyrostka robaczkowego. Zawodnik musiał natychmiast trafić do szpitala i jego występ był absolutnie wykluczony. KSW nie zapomniało jednak o tym, aby dać swoim fanom wielki hit i od tamtego czasu spokojnie czekało, aż Serigne Ousmane Dia wróci do zdrowia. Teraz drzwi do jednej z najciekawszych walk w KSW ostatnich lat znów stanęły otworem.

Mariusz Pudzianowski pokazał się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest zdjęcie, szczegóły porażają

Pudzianowski będzie walczył z Bombardierem! Wyczekiwana walka dojdzie do skutku?

We wtorek 21 września KSW oficjalnie potwierdziło, że „Bombardier” ma być rywalem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 64. Teraz wszyscy fani, którzy czekali na tę walkę, mają nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie konfrontacji tych dwóch potężnych atletów. W momencie ważenia przed galą KSW 59 Pudzianowski ważył o 30 kilogramów mniej od swojego rywala! Teraz różnica zapewne będzie podobna, więc zapowiada się prawdziwe starcie wagi ciężkiej.

Na jaw wyszło, ile pieniędzy ma Marta Linkiewicz. Polscy siatkarze nie zarobili tyle za medal mistrzostw Europy

Dla Mariusz Pudzianowskiego będzie to trzecia walka w tym roku, co po raz ostatni zdarzyło mu się w 2010 roku. Jego najbliższy rywal to legenda senegalskich zapasów, który sięgnął w tej dyscyplinie po dwa mistrzostwa świata (w 2002 i 2014 roku). Od 2018 roku walczył on w MMA i jak dotąd radzi sobie bardzo dobrze – w dwóch walkach odniósł dwa zwycięstwa przed czasem. Jak będzie teraz? O ile nie stanie się nic nieprzewidzianego, dowiemy się już 23 października 2021 na gali KSW 64!

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski vs Bombardier?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze